Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lily Carter

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Lily Carter Empty
PisanieTemat: Lily Carter   Lily Carter I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 11:26 pm

1. Imię i nazwisko:
Lilienne (Lily) Carter

2. Wiek:
18 lat

3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora ):
Szczupla dziewczyna o brazowych oczach. Gladka i blada cera. Sredniego wzrostu ( 176 cm wzrostu) Czasem farbuje wlosy, albo dla zbicia czasu albo po to by zmienic cos w swoim wygladzie. Czasem jest brunetka a czasem blondynka. (Hilary Duff)
Lily Carter Hilary_duff
Lily Carter Hilary-duff

4. Charakter (z uwzględnieniem cech charakteru,wad i zalet :
Cicha. W kazdej szkole dobrze sie uczyla, nie miala problemow z nauka. Chlopacy sie za nia ogladaja za czym Lili niezbyt przepada gdyz kocha Setha. Zabawna, uczciwa, kochajaca. Uwielbia przebywac duzo czasu z Sethem, Nessie i reszta swoich przyjaciol. Uwielbia tez spedzac mnostwo czasu na tancu, spiewie, i grze na instrumentach.

5. Historia:
Gdy byla mlodsza miala wypadek samochodowy z bratem. Piany kierowca wjechal w nich ciezarowka gdy Paul i Lili wracali z koncertu. On zginal a ona wyszla z tego cudem. Od tamtej pory zaprzestala interesowac sie muzyka. Ciagle przeprowadzala sie z rodzicami do roznych miejsc az w koncu trafila do La Push. Tam jej rodzice rozwiedli sie a ona spotkala Setha ktory wpoil sie w nia. Kilka miesiecy po przeprowadzce do La Push, poznala swoja siostre. Chce miec z nia dobry kontakt lecz niezbyt jej to chyba wychodzi. Wciaz nie moze znalesc z siositra wspolnego jezyka. Kilka dni przed jej 17 urodzinami zginela jej matka.

6. Zainteresowania:
Taniec, Spiew, Gra na instrumentach

7. Zajęcie (uczy sie? pracuje? gdzie?) :
Zaprzestala nauki w High School w Forks.

8. Postać wie o istnieniu wampirów, wilkołaków?:
Tak

9. Miejsce zamieszkania:
La Push

10. Rodzina:
Nazeczony (wkrotce maz) Seth Clearwater, Siostra Lynn Carter

11. Ciekawostki:
Czasami lubi sie wyglupiac.

12. Przykładowy post[!]:
Wrocilam z kolejnej proby. Bylam wykonczona. Zaraz po pogrzebie mamy, Lynn wprowadzila sie do mnie (bo ten dom mama przepisala na mnie, wcale mi to nie lezalo ale coz...) gdyz bala sie ze cos sobie zrobie... Przez ten czas troche sie do siebie zblizylysmy ale mam wrazenie ze jeszcze nie znalazlysmy wspolnego jezyka.
Powoli zaczynalam sie szykowac do moich osiemnastych urodzin... Kilka tygodni po moich urodzinach mial sie odbyc slub... Tak, tak... Moj i Setha. Lynn niezbyt byla z tego zadowolona ze tak wczesnie sie pobieramy. Ale coz.. Takie zycie.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Lily Carter Empty
PisanieTemat: Re: Lily Carter   Lily Carter I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 9:00 am

What can I say ?
ACCEPT
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
 
Lily Carter
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Samochod Lily
» Telefon Lily

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: