Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Edward Cullen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Edward
zasłużony user
zasłużony user
Edward


Postów : 17

Edward Cullen Empty
PisanieTemat: Edward Cullen   Edward Cullen I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:07 pm

1. Imię i nazwisko: Edward Cullen
2. Wiek: 17/113
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora): wyjątkowo urodziwy, nawet wśród wampirów. Ma białą skórę, w słońcu iskrzącą jak diamenty, kasztanowe włosy, zawsze w wystudiowanym nieładzie i oczy o zmiennym kolorze, od jasnozłotego do czarnego, w zależności od stopnia pragnienia. Jest wysportowany i muskularny,ciało Adonisa.

Oczywiście śliczny i cudowny Robert Pattinson <3 !
Edward Cullen Edward3w
Edward Cullen Robertpattinsonvanityfa
4. Charakter:Edward jest bardzo poważną osobą. Poprzez wgląd do umysłów innych istot poznaje ich psychikę i poglądy, co niekiedy pomaga mu przeżyć. Ma wyrafinowane poczucie humoru. Potrafi być cyniczny i niemiły, ale zazwyczaj stara się być uprzejmy. Wychowany w czasach pierwszej wojny światowej, ma maniery dżentelmena. W stosunku do Belli jest troskliwy, zaborczy i nadopiekuńczy. Potrafi być bardzo zazdrosny, irytuje go także tarcza mentalna jego ukochanej. Rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Dzięki swojemu urokowi potrafi zamącić w głowie niejednej kobiecie, lecz jego wygląd potrafi także przerazić. Edward, podobnie jak inne wampiry, miewa częste wahania nastrojów.
5. Preferowana krew: animal
6. Rodzina: Bella,Renesme,Carlisle,Esme,Emmett,Rosalie,Alice,Jasper no i Jacob tak jakby.
7. Zajęcie ( uczy sie? pracuje? gdzie? ): ani się nie uczy ani nie pracuje ;D
8. Historia:Jest rok 1918 w mieście Chicago zapada epidemia grypy hiszpanki, w której rodzina Masen napotyka doktora Cullena. Pierwsza fala epidemii zabiera ojca Edwarda (Edwarda), późnij hiszpanka zabiera matkę Edwarda (Elizabeth). Ta przed zgonem prosi napotkanego lekarza (Carlisle Cullena) by ratował jej syna za wszelką cenę. Carlisle zmaga się z własnym sumieniem, ma bardzo duże wątpliwości. Gdy Edward umiera, Carlisle zabiera go do kostnicy i tam kąsi, od tej pory chłopak staje się nieśmiertelnym wampirem. Jednocześnie spełnia się marzenie Doktora by stworzyć swoją rodzinę i nie tułać się po świecie samemu.Po kilku latach Edward ma dość zwierzęcej diety swojego ojca i (już) matki Esme.Ucieka i postanawia zabijać gwałcicieli etc.Jednak to też nie daje satysfakcji wampirowi gdyż uważa się za potwora,bestie etc.Wraca do rodziny.(Potem pojawia się Rose,Emm,Alice z Jazzem ale tego opisywać mi się nie chce xd)Pewnego dnia jak co dzień poszedł do szkoły i tam zobaczył dziewczynę w której się zakochał.Krew Belli działała na Edwarda jak narkotyk.Po kilku próbach odstraszenia jej od siebie poddał się i przyznał że jest wampirem.Nie zraziło to jednak Belli i dalej upierała się że chce być z nim już na zawsze.Jednak pojawił się James,tropiciel pijący ludzką krew.Chciał za wszelka cenę zabić Bellę jednak to Ed i z rodziną zabił Jamesa.Wszystko było niby ok aż do urodzin dziewczyny,na których to Jasper rzucił się na nią,gdyż zacięła się papierem.Ed postanowił opuścić Bellę "dla jej dobra".Po kilku miesiącach "pół życia" Rosalie zadzwoniła do niego z wiadomością że miłość jego życia nie żyje.Natychmiast udał się do Włoch do rodziny królewskiej aby go zabili.Jednak dzięki wizji Alice,Bella zdążyła uratować wampira.Wybaczyła mu.Edward prosił Bellę o rękę jednak ona odmówiła ze względu na wiek.Na szczęście w końcu się zgodziła.Niestety wtedy pojawiła się Victoria,partnerka zabitego przez Cullenów Jamesa i armia nowo narodzonych.Rodzina wampirów była zmuszona zbratać się z watahą wilków w walce przeciw wampirom.Gdy wampiry z wilkołakami walczyli z armią,Edward z Bellą i jednym z wilków,Sethem,spotkali Victorię,która odnalazła ich w górach.Z pomocą Setha wampir zabił rudowłosą i jej towarzysza.Oczywiście wataha i Cullenowie też wygrali.Po ślubie Ed z Bellą udali się na wyspę Esme na miesiąc miodowy.Jednak po 2 tygodniach(nie jestem pewna ile to trwało xd)sielankę przerwała wiadomość iż Bella jest w ciąży.Para wróciła do Forks,a dziewczyna za wszelką cenę chciała urodzić dziecko.Po mimo uszkodzeń jakich dostała "urodziła" córeczkę,którą nazwała Renesme.Jacob,wilkołak,który zakochał się w Belli,niestety z wzajemnością wpoił się w małą Nessie.Niestety podczas jednego z polowań Irina(chyba xd) zauważa pół wampirzyce i donosi Volturi.Ci przybywają do Forks,jednak Alice z Jasperem dostarczają dostatecznych dowodów aby włosi odeszli.Tak też robią.Po kilku latach szczęśliwego życia Edward dowiaduję się że Jacob zdradził jego córkę.Jednak ze względu na córkę nie robi krzywdy wilkołakowi.We trójkę z Bellą jadą na wakacje...
9. Dar: Czytanie w Myślach
10. Miejsce zamieszkania:Obrzeża Forks
11. Ciekawostki (hobby, przyzwyczajenia, miłość, itd):Doskonale gra na fortepianie,mówi w wielu językach,no i jest bardzo mądry etc jak to każdy wampir.No jest mężem Belli i ojcem Renesme.
12. Przykładowy post[!]:
Kod:
Splotłem swoje palce z palcami Belli.Trochę wkurzali mnie ludzie na lotnisku,dokładniej ich myśli...ale tylko niektórzy.Większość kobiet myślała o mnie a większość mężczyzn o Belli,kiedy usłyszałem co jeden facet chciałby z nią robić spojrzałem mu w oczy ze zwierzęcą agresją i prawie biegiem pognał przed siebie.Na szczęście byli też tacy (głównie kobiety ok.60 lat),którzy uznawali nas za ładną parę.Cieszyłem się że Alice zostawiła tu samochód.W mgnieniu oka wsiedliśmy do kanarkowego porsche.Alice z przodu,a ja sądziłem że Bella usiądzie z Alice z przodu więc usadowiłem się na tylnym siedzeniu.Jednak nie,Bella usiadła obok mnie.Zdziwiłem się dość mocno,ale objąłem ją ramieniem ciesząc się że jest cała i zdrowa w moich ramionach i obiecywałem sobie że już zawszę będę przy niej
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.laa.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Edward Cullen Empty
PisanieTemat: Re: Edward Cullen   Edward Cullen I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:13 pm

Co tu duzo mowic?? Akcept Smile
Powrót do góry Go down
 
Edward Cullen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alice Cullen
» Salon Cullen'ów
» Renesmee Carlie Cullen
» Isabella Marie Cullen (Swan)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: