Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Simba

Go down 
AutorWiadomość
Simba

PisanieTemat: Simba    Wto Cze 22, 2010 11:21 pm

1. Imię i nazwisko: Simba Sarabi
2. Wiek: 19
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko gwiazdy): W niczym nie wyróżniający się młodzieniec. Trochę ciemniejsza karnacja od rówieśników. Chłopak o ciemnobrązowych oczach jak i czarnych włosach.

4. Wygląd po przemianie (opis + zdjęcie) : Trochę większy niż zwykły, umaszczenie jak u pospolitego Canis Lupus.

5. Charakter: Bardzo spokojny, nieraz zbyt uczuciowo podchodzi do wielu spraw. Łatwo go zranić, a urazy pamięta latami. Typ niepoprawnego melancholika.
6. Historia: Urodził się w Europie i migrował wraz z rodzicami do Stanów. Ukończył naukę w liceum z dobrymi wynikami. Teraz chce spędzić tzw. Gap Year przed studiami w La Push. Nie ma pojęcia o tym, że posiada "wilcze" geny. Jeszcze ani razu się nie przemienił.
7. Rola w sforze (alfa, beta, członek): brak
8. Sfora (po ustaleniu z administratorami) : brak
9. Miejsce zamieszkania: aktualnie La Push
10. Rodzina: Matka Naela, ojciec Mussen. Mieszkają w NY i tam też pracują. Zarabiają wystarczająco i są szczęśliwą rodzinką.
11. Zainteresowania: Wampiryzm, to dlatego pojechał do La Push. Ponadto ludzie, komputery, psychologia, a także furry.
12. Przykładowy post[!]:
Cytat :
-Z Kosmodeusza taka cwana bestia? Nie zastanawiałem się nad inteligencją szczurów, chociaż... Z tych bajek starego typu, co jeszcze były 2D filmy, to była taka mysz Jerry, to dopiero cwana była. - zastygł, gdy mu poleciła. - Co zamierzasz? - wytarła policzek. On potarł go jeszcze. - Skąd niby znalazłaby się u mnie sadza? - spytał podejrzliwie. - Tak... Faktycznie może już pójdę... ten wymarsz i w ogóle... nowe przepisy i ten... - powiedział zmieszany. Wrócił do pozycji siedzącej. No to... ten... Dziękuję za wyśmienite śniadanie...

Ostatnio zmieniony przez Simba dnia Wto Cze 22, 2010 11:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lily Carter
ADMIN

PisanieTemat: Re: Simba    Wto Cze 22, 2010 11:37 pm

Czyli tak. Wedlug mnie:
-Moglbys zmienic imiona rodzicow... O ile mi wiadomo te imiona wystapily tylko w bajce...
-Skad wie ze istnieja wampiry skoro nawet nie przeszedl pierwszej przemiany??
Jak zmienisz to to bedzie si ; P
Powrót do góry Go down
Simba

PisanieTemat: Re: Simba    Wto Cze 22, 2010 11:42 pm

http://phasing-moon.forumotion.com/fabua-f2/nieprzymusowy-wtek-poboczny-xd-t25.htm
stąd, że "Grę zaczynamy od momentu gdy istnienie wampirów wychodzi na jaw. "

a imiona już zmieniam. =D
Powrót do góry Go down
Lily Carter
ADMIN

PisanieTemat: Re: Simba    Wto Cze 22, 2010 11:47 pm

Great ; )
Jeszcze tylko Avek, Imie i nazwisko gwiazdy i Akcept ; )
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN

PisanieTemat: Re: Simba    Sro Cze 23, 2010 6:45 pm

bym w tej kp wiele zmianiła, ale cóż ....Lilka.
spoko
ja was powystrzelam za takie dziwne imiona.
to ost raz...

AKCEPT
geek
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Simba    

Powrót do góry Go down

Simba
Powrót do góry 
Strona 1 z 1