Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rosalie Hale

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rosalie Hale

Rosalie Hale


Postów : 3

Rosalie Hale Empty
PisanieTemat: Rosalie Hale   Rosalie Hale I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 10:50 pm

1. Imię i nazwisko: Rosalie Hale
2. Wiek: 18 (94)
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora):
Rosalie to oszałamiająca urodą wampirzyca, której pożądają wszyscy mężczyźni oraz której urody zazdroszczą wszystkie kobiety. Jest wysoka, o posągowej figurze i smukłej sylwetce. Ma długie,falujące i lśniące blond włosy Posiada również wspaniałe usta i kocie spojrzenie, które jeszcze przed przemianą świeciło fiołkowym blaskiem. Natomiast teraz jej tęczówki, jak u reszty Cullenów mają barwę ciepłego złota.

Rosalie Hale Rosalie-hale
Nikki Reed

4. Charakter:
Ogólnie rzecz biorąc Rosalie ma bardzo trudny charakter. Szybko się wścieka, jest zazdrosna, nie przepada za ludźmi i chciałaby wrócić do człowieczeństwa, nawet za cenę pozbawienia jej urody. Ale doskonale wie, że to niemożliwe, co jeszcze bardziej ją złości. Bywa wredna, arogancka i złośliwa. Zawsze pewna siebie. Nienawidzi wilkołaków. Z początku nie przepadała za Bellą bo twierdziła że nie szanuje tego że jest człowiekiem oraz miała do niej pewien żal. Wszyscy mężczyźni to zawsze nad jej wyglądem wzdychali, to zawsze ją pożądali, jednak po swojej przemianie, mimo że była jeszcze piękniejsza niż za czasów swojego ludzkiego istnienia, jej duma pękła niczym lusterka, których ma sporo w pokoju. Bowiem, kiedy Carlisle ją przemienił, z góry założył, że będzie idealną kandydatką na dziewczynę dla Edwarda, który jednak nie widział w niej nikogo więcej jak siostrę, a za wybrankę serca wybrał Belle. Jednakże Rose, stała się nieco bardziej tolerancyjna, kiedy Bella urodziła Renesmee, którą wprost uwielbia.
5. Preferowana krew: zwierzęca.
6. Rodzina: Słynna rodzina Cullenów. Przybrane rodzeństwo: Edward (oraz jego żona i córka), Alice i Jasper. Ukochany: Emmett oraz przybrani rodzice Carlisle i Esme.
7. Zajęcie ( uczy sie? pracuje? gdzie? ): Aktualnie się nie uczy, a zważywszy na zdolności Alice nie musi również pracować.
8. Historia:
Rosalie, będąc jeszcze człowiekiem, marzyła o posiadaniu męża i dzieci. W końcu zaręczyła się z Royce Kingiem II. Pewnego dnia, po wizycie u swej przyjaciółki Very, Rosalie została pobita przez swego pijanego narzeczonego i jego kolegów i pozostawiona na pewną śmierć na ulicy. Tam znalazł ją Carlisle Cullen, a nie mogąc pomóc jej w inny sposób zmienił ją w wampira. Po przemianie Rosalie zemściła się na Royce'u i jego kolegach ubrana w suknię ślubną, aby przysporzyć eks narzeczonemu jak największych wyrzutów sumienia. Uważa, że jest tysiąc razy lepsza niż Edward i prawie tak dobra jak Carlise bo nigdy nie spróbowała ludzkiej krwi, choć zabiła 7 ludzi. Po pewnym czasie Rosalie zakochała się w Emmecie, ponieważ przypominał jej synka Very, Henry'ego. Uratowała go, gdy zaatakował go niedźwiedź i niosła ponad 100 mil, by Carlisle Cullen zmienił go w równie krwiożerczą istotę, jaką była ona sama.
9. Dar: Brak
10. Miejsce zamieszkania: Dom Cullenów
11. Ciekawostki (hobby, przyzwyczajenia, miłość, itd): Uwielbia naprawiać samochody.
12. Przykładowy post[!]:
Usiadłam z wdziękiem na kanapie, co i raz piorunując Emmetta wzrokiem. Oczywiście, jak zwykle nie mogę na niego liczyć, bo mecz ważniejszy. Alice przecież z łatwością mogła mu przepowiedzieć przyszłość i wynik meczu, ale on się uparł, że chcę zobaczyć ten mecz w momencie, kiedy oglądają go normalnie ludzie, że tak się wyraził "na żywo". Chyba umknął mu fakt, że nie jesteśmy ani żywi, ani normalni. Świetnie, para wampirów, spędzających piątek wieczór w domu, przed telewizorem. Nie ma co, spełnienie marzeń. Edward zaśmiał się pod nosem najwyraźniej czytając mi w myślach, na co w reakcji, zmrużyłam oczy niczym przebiegła jaszczurka, myśląc zaciekle, nad jakimś szantażem. Po chwili, nie mogąc wymyślić jakiejś ciętej riposty, zaczęłam układać w myślach wiązankę przekleństw w jego kierunku z całą siłą swoich mentalnych płuc.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Rosalie Hale Empty
PisanieTemat: Re: Rosalie Hale   Rosalie Hale I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 9:04 am

Akcept super kp
Witamy , witamy.
Miłej zabawy
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
 
Rosalie Hale
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Telefon Rosalie
» Samochód Rosalie
» Pokój Rosalie i Emmett'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie :: Do Przejęcia !-
Skocz do: