Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Soundtrack naszego frm.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 9:10 pm

Moglibyśmy stworzyć soundtrack naszego frm.
Piosenki powinny odzwierciedlać klimat, kojarzyć się z sytuacjami i przeżyciami w jakich znajdyja się nasze postacie... .



Więc mam juz pierwszą propozycje:
Tak jakoś skojarzyło mi się z naszą Leah


Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Madouc

Madouc


Postów : 127

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 9:41 pm

Ja oponuje przeciwko muzyce na forum. Jak dla mnie nie ma nic bardziej wnerwiającego jak jazgoty przy odświeżaniu forum.
Należy wziąć pod uwagę łącza internetowe innych userów. Strona forum może się jeszcze dłużej włączać. + nie wszystkim dogodzi się w gust muzyczny a dla dwóch osób tworzenie mp3...
Ot, takie moje skromne zdanie pig
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeSob Cze 26, 2010 10:10 pm

kochanie a czy ktoś mówi o mix podzie ??? Poprostu lubię słuchać piosenek które kojarzą mi się z postaciaaamiii , historią i różnymi sytuacjami w grze. To mi pomaga pisać.
(NATYCHA XD)

Np: Ta piosenka zawsze kojarzy mi się z Ogniskiem w La Push nad Klifami, gwiezdzistą nocą i fałszującymi chłopakami spiewajacymi piosenki przy tym ognisku. Kiedyś na pewnym frm ( a było pierwszym na którym grałam) była taka akcja i gdyby nie ta piosenka to bym nic nie napisała a był tam potem ważny wątek . Więc takie cuś.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Madouc

Madouc


Postów : 127

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 12:07 am

No to było trzeba tak od razu xD

Piosenka poniżej nie kojarzy mi się z konkretną postacią ale potrafię sobie ją dopasować do sytuacji w której znajduje się moja postać.
Usłyszałam ją w trailerze filmu "Opętani":



Pasuje do sytuacji refleksji postaci, bycia samotnym Smile
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 9:59 pm

No cóż. Man on the moon. Poprostu ponadczasowy szlagier. Jedna z tych piosenek ktora nigdy się nie znudzi i raczaj nikt nie narzeka na nią gdy poraz kolejny leci w radiu.
Kojarzy mi sie z Jacobem z jego charakterem, osobowościa.

Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 9:39 pm

A ja powiem tak.
Piosenke ponizej poprostu lubie : ) Kojazy mi sie ze wszystkimi wolnymi, bez zwiazkow... postaciami na frm : P

Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 3:42 pm



Przygody, przygody i jeszcze raz przygody ^^

Muzyka najlepszego kompozytora muzyki do filmów. Hans Zimmer!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Soundtrack naszego frm.  Empty
PisanieTemat: Re: Soundtrack naszego frm.    Soundtrack naszego frm.  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Soundtrack naszego frm.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Off Top :: Just 4 fun :: Muzyka-
Skocz do: