Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Daniel Heawey

Go down 
AutorWiadomość
Daniel

PisanieTemat: Daniel Heawey   Sro Cze 30, 2010 5:55 pm

1. Imię i nazwisko: Daniel Heavey

2. Wiek: 23

3. Wygląd : Indianin. Ciemna karnacja, czarne jak węgiel oczy i włosy. Ma ładny krztałtny podbrudek i szerokie ramiona. Posiada piękne czarne oczy które potrafią zahipnotyzować każdą kobietę .
Szczupły ale mimo to męski i postawny - co jakiś czas zagląda na siłownie.
Wysoki 178, gdy jest ostrzyżony na krótko widać że ma lekko odstające uszy.
Niestety ma wielki kompleks na punkcie swojego nosa, bardzo mu się nie podoba.
Rysy typowo indiańskie, choć niektorzy mogą mylić go z koreańczykiem.
DANIEL HENNEY

4. Wygląd po przemianie :
Wielki Orzeł Bielik Amerykański

Orzeł i to nie byle jaki! Rozpiętość skrzydeł sięga aż do 3 metrów!
Łeb biały, ozdobiony drobnymi czarnymi plamkami upierzenia. Ostry haczykowaty, duży, żółty dziub. Pióra kolory ciepłego brązu, czystej czerni oraz niekiedy bieli. Jego szpony są bardzo ostre i chwytne, może podniesć w locie nawet średniego wzrostu sarnę lub człowieka! Wielkie ptaszysko posiada wzrok ktorego uwadze nic nie może umknać. Białe pióra na ogonie.

5. Charakter:
Przystojniak, Swiadomuy swojej atrakcyjności posiada więcej pewności siebie niż mieć powinien.
Ma humory i czasem nie wiadomo jak zareaguje ale ogólnie jest bardzo uśmiechniętym wesołym facetem poszukującym własnej drogi w życiu.
Czasem ma wiele pomysłów które mącą mu w głowie do tego stopnia że traci na chwilę kontakt z rzezeczywistością ( potrafi się zamyślić) .
Uwielbia surfować po wybrzeżu . Spóznialski, szczery ale nie krytyczny. Bezposredni. Otwarty na wszystko i na wszystkich. Zawsze cię wysłucha i postara się doradzić ci jak najlepsze rozwiązanie problemu.
Miły i spokojny lecz czasem gdy coś go zdenerwuje bywa wkurzający i opryskliwy.
Potrafi zamknąć się w swoim świecie słuchająć muzyki. Kiedy ma już wszystkiego dosć idzie do baru się napić ( czasem za dużo) i chyba z tym ma problem. Wesoły, zabawny, kreatywny, niekiedy jednak nieprzewidywalny. Boi sie zakochać, bo boi się straty. Smierć matki zaszczepiła w nim strach przed miłością. Ale gdy juz kogś pokocha, kocha całym sercem i jest oddany.

6. Historia:
Jego matka pochodzi z plemienia Makah a ojciec z plenienia Quileute. Przez kilka lat mieszkał z matką u babci w Neah Bay (przez 6-8rok życia). Przez dwa lata jego rodzice byli w separacji ale wrócili dio siebie. Gdy mial 14 lat okazało się że jego matka jest hora na stwardnienie rozsiane. Przez 4 lata wraz z ojcem opiekował się matką aż do jej śmierci.
Jego ojciec po śmierci matki zaczą pić. Dla towarzystwa pił często z Danielem.
Daniel skonczył liceum o profilu gastronomicznym. Lubi imprezować i spotykać się z kobietami w celach..ekhm 'towarzyskich'.
Aktualnie pracuje dorywczo w miejscowym barze pomagając w zamówieniu i rozładunku towaru. Poluje tagże na dzikie zające przez cały sezon.

7. Rola w sforze : zwiadowca

8. Sfora: Sama Uleya

9. Miejsce zamieszkania: Dom Heavey'ów , posiada też skromna przyczepę przy plaży w której czasami nocuje.

10. Rodzina: Ojcec Kallan, babcia Maja

11. Zainteresowania:
Muzyka,... latanie.
Jako orzeł łapie zające by potem sprzedać ich futro.

12. Przykładowy post[!]: Leciałem ponad górami Olympic chyba przeceniając swoje możliwości. Zimny gorski wiatr zawiał mocniej od wschodu, powodyjac że zachwialem sie w locie. Przekonalem się że ptaki chyba też czują zimno. Wychodząc zza chmur słońce zaświeciło mi prosto w ślepia lecz nie oślepiło mnie. Sokoli wzrok był najlepszą z moich nowych umiejęcnosci, oprocz latania oczywiscie.
Chyba powinienem zainteresować sie ornitologią ? zamyśliłem sie. Skoro przemieniam się w ptaka...
A może uwije sobie gniazdo ? Od tak... żeby było...
Smiejac się, z mojego zółtego dzioba wydobył sie świst i krótkie -kraa!krk!
Powrót do góry Go down
Bella

PisanieTemat: Re: Daniel Heawey   Sro Cze 30, 2010 6:58 pm

Akcept. Czy coś... xD
Powrót do góry Go down
http://www.lost_in_the_time.czo.pl/index.htm

Daniel Heawey
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anabel Daniel Tru