Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Mishele D'ave

Go down 
AutorWiadomość
Michaelle

PisanieTemat: Mishele D'ave   Nie Lip 04, 2010 6:30 pm

1. Imię i nazwisko: Mishele Anne D'ave
2. Wiek: 19 / 22
3. Wygląd (opis + zdjęcie + imię i nazwisko gwiazdy):
Mishele to wysoka i szczupła brunetka. Jest niziutka posiada ok. 170 cm wzrostu.
Jej włosy, które często są lekko pofalowane sięgają za ramiona kobiety. Piękne ciemne oczy powalają na kolana. Ciemna karnacja Mish świetnie kontrastuje z jej białymi zębami. Wąskie usta często układają się w uśmiech, który nie schodzi jej z twarzy.

Alicia Keys

4. Wygląd po przemianie w wilka (opis + zdjęcie):
Tak jak w przypadku ludzkiej postaci wilk jest nieco mały. Koloru sierści nie da się konkretnie określić, ale jest ona raczej ciemna, ale ryj zwierzęcia jest jasny.
Wielkie łapy oraz uszy pomagają mu szybciej się poruszać oraz zlokalizować inną istotę.
Białe kły odstraszają jeszcze bardziej przeciwnika.
5. Charakter: Mishele można określić jako trudną zagadkę do rozwiązania. Często zmienia swje usposobienie w zależności od towarzystwa . Przy przyjaciołach i ważnych dla siebie osobach jest normalna i pogodna, jednak dla nieznanych lub ludzi którzy zawiedli jej zaufanie jest zadziorna i nieufna. Nienawidzi przegrywać i zawsze musi postawić na swoim.Nie darzy mężczyzn wielką dobrocią tak jak w przypadku kobiet, ze względu na przeszłość.
6. Historia: Mishele odkryła w sobie wilka mając 15 lat. Szybko pogodziła się z tym i nie miała nic przeciwko dojściu do sfory. Była zadowolona z tego co ją spotkało.
Jak każda nastoletnia dziewczyna-wilczyca chodziła z innymi swojej rasy i uczyła się tylko od starszych " stażem ". Pewnego dnia poznała chłopaka, był on zwyczajnym człowiekiem. Spotykała sie z nim i biła do niego miłością, jednak to nie było wpojenie. Ich uczucie brnęło coraz dalej i dalej. Mish nie miała dla niego zbyt dużo czasu ze względu na to kim była, ale nie wiedziała, że w czasie gdy ona nie była przy nim była obok niego inna kobieta. Gdy dziewczyna się o tym dowiedziała od razu go porzuciła, mówiąc, że ąa tylko wykorzystał. Od tej pory nie przepada za płcią przeciwną, gdyż uważa że wszyscy są tacy sami. Postanowiła, ze do końca życia zostanie singiel ką.
7. Rola w sforze (alfa, beta, członek): Zwiadowca
8. Sfora (po ustaleniu z administratorami) : Sfora Jackoba
9. Miejsce zamieszkania: La Push
10. Rodzina: Mishele traktuje każdego jak rodzinę, ponieważ jej prawdziwa wyjechała dawno temu z La Push.
11. Zainteresowania: Przede wszystkim hasanie po lesie jako wilk. Uwielbia również zakupy, ale od małego gra na pianinie, co ją najbardziej fascynuje.
12. Przykładowy post[!]:
Miałam dość już słuchania tych ciągłych żalów do mnie.
" Bo Mishele to, tamto..." i tak w kółko.
-Co ja jestem instytucja harytatywna? - zapytałam samą siebie. Niech mnie wkońcu ktoś zapyta: " Co u ciebie, jak sie czujesz?". Ale nie! Bo wszyscy myślą, że u mnie zawsze jest dobrze.
Wkurzona zamieniłam się w wilka i położyłam sie pod drzewem.
Sram na wasze problemy!
Powrót do góry Go down
Jacob Black
ADMIN

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   Nie Lip 04, 2010 7:37 pm

AKCEPT.
TYLKO MAM PYTANKO JAK MAM CZYTAĆ TO IMIĘ ... ???
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Michaelle

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   Pon Lip 05, 2010 1:40 am

buahahaha.

z j. ang Mishele - czytaj Miszel
Powrót do góry Go down
Daniel

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   Pon Lip 05, 2010 1:01 pm

Nie buhaHAHA BO //MISZEL// PISZĘ SIĘ MICHAELLE

A TO TWOJE JAK JAKIEŚ //MISZLĘĘ// BRZMI ALBO //MISHELE//
Powrót do góry Go down
Michaelle

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   Pon Lip 05, 2010 1:21 pm

Eeee nie, nie i nie.
Przyjęło się Miszel i tak będzie!
Zawsze było dobrze tylko tu sie czepiacie Razz
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   Pon Lip 05, 2010 5:10 pm

Trzeba sprawdzić w słowniku. Jeśli jest innaczej to przyznam ci rację.

king
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mishele D'ave   

Powrót do góry Go down

Mishele D'ave
Powrót do góry 
Strona 1 z 1