Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Leśne Ścieżki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeWto Cze 15, 2010 4:21 pm

...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Leśne Ścieżki
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 8:57 pm

// Stara skała //
Gdy weszliśmy na ścieżke stanąłem kilka kroków przed Leją wyciągając do niej dłoń, by wziela mnie za rękę. Nie byłem pewien czy jest to dobry pomysł, a moją niepewność odzwierciedlał mój wzrok ktory zamiast przypatrywać się lei błądził po soczyście zielonych paprociach lasu. Zieleń przy ścieżce była jaskrawa jak jakaś farba. Lekko oślepiająca, trochę bolaly oczy. Dopiero po dluższej chwili gdy Lea podeszla na tyle blisko by chwycić moja dłoń spojrzałem jej w twarz. Poczułem coś dziwnego, cos w stylu żalu...(?) Tak, było mi żal że nawet gdy Leach była w mojej sforze nie spędzalem z nią wiecej czasu, nie wspierałem jej, ...bałem się? Alee...czego się bałem. Westchnalem krótko widząc jej wachanie i znow spuściłem wzrok patrząc na brunatna ściółkę drożki.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 10:23 pm

/stara skała/

Szłam powoli za Samem rozglądając się. Wszędzie było tak zielono i pięknie. Widok lasu to było to czego od jakiegoś czasu mi brakowało. A może ta chwila sprawiła, że tak to wszystko odbieram. Zatrzymałam się przed Samem widząc jego wyciągniętą dłoń. Lekko się zawahałam ale po chwili delikatnie złapalam jego dłoń. W końcu póki mogę będę korzystała z obecności Sama. Mojego Sama mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 11:15 pm

Gdy chwyciła moją rękę poczułem ulgę, (bo mogła przecież parsknać powtarzając mi bym sobie nie pozwalał czy cos w tym stylu). Do tego nawet moje ciało ucieszyło się ... z tego dotyku. Najpierw przeszły mnie małe dreszcze taka lekka gewsia skórka co u zmiennokrztałtnych było rzadkoscią. Nie wiedziałem tagże powodu dla tych ciarek bo przecież skóra lei była równie ciepoła jak moja.
Kilka sekund pózniej własnie, po moim ciele rozeszła się fala ciepła. Przyjemna, nie powiem że nie. Moje cialo chyba reagowalo nie tak jak powinno.
Chyba nie.
Chyba.
Gdy przeszlismy kilka kroków zmarszczylem brwi zastanawiając się nad tym. Jednak nie martwiłem się tym długo.
- Swierszcze.- mruknąłem słysząc ich grę.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:09 pm

Gdy chwycilam jego dłon między poczułam dreszcze. Jakby nie wiem prąd nas kopnął. Spojrzalam na Sama, ale mial tak samo dziwioną minę jak ja. Mocniej ścisnęłam jego rękę, aby chociaż przez tak krótką chwilę nacieszyć się tym, że jest obok. Gdzieś wsród traw świerszcze robiły swój conocny koncert.
- Dawno ich nie słyszałam.
Powiedzialam cicho co jakiś czas ukradkiem patrząc na Sama.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 8:20 pm

- Ja słysze je prawie codziennie. Roi się od nich na moim podwórku.
Świerszcze nieraz usypiały mnie do snu.
- Koło twego domu ich niema? -zdziwiłem sie.
No tak. Leja i rozmowa o świerszczach.Skomentowałem to pytanie markotnie w myślach.
Czułem sie przy niej rozluzniony. Naturalny, nie musiałem nic udawać, ukrywać.
Swobodnie szliśmy przez las obserwując otaczającą nas zieleń.
I znów ogarną mnie żal. Gleboki al ya wsyzstko co stao si po mojej pryemienie i wpojeniu. Najgorsya bzla myśl że nieda się tego cofnąć. Nic nie można było cofnąć.
Czas leciał nieubłaganie a my tylko dostawaliśmy wspomnienia i uczyliśmy się na błedach.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:34 pm

- Może i są, ale raczej nigdy nie siedzę w pokoju w ciszy, tylko zawsze czegoś słucham.
Uśmiechnęłam się lekko do Sama. Jego obecność i to że trzymał moją dłoń dodawało mi jakiejś otuchy i sprawiało, że czułam się lepiej. Dziwne i żałosne? Może i tak, bo podobno pogodziłam się z jego odejściem. PODOBNO. A prawda była taka, że gdybym wiedziała jak to starałabym się odzyskać Sama.
- Sam czy ty... - chciałam zapytać się go czy tęskni czasami za mną, ale zrezygnowałam z tego pytania - zresztą nie ważne.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:43 pm

- Ja co? -zapytałem spokojnym głosem gdy urwała.
Scisnałem ja lekko za rękę w zachęcającym geście.
Byłem ciekaw oco zapyta.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 12:29 am

- Już nic - powiedziałam spuszczając wzrok - nie powinnam nawet zaczynać. Zapomnij.
Patrzyłam pod nogi idąc dalej. Przeklinałam w duchu swoją głupotę. Jeden gest ze strony Sama, jedno trzymanie się za ręce i zmieniam się.
Jaka ja głupia jestem. A przecież sobie obiecałam... Tyle wyrzeczeń...
Spojrzałam ukradkiem na Sama ale po chwili i tak spuściłam wzrok. Byłabym idiotką gdybym zadała to pytanie. Był mężem mojej kuzynki, więc niby jak miałby tęsknić za mną? Za tą gorszą o milion razy od Emily.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 12:50 pm

po chwili zauważyłem że Leja zerka na mnie co jakiś czas zagadkowym w\zrokiem. To nasuwało ni pewne myśli.
-Chyba wiem o co chcesz zapytać. -zacząłem.
- Słyszałem to w twojej głowie ... kiedy byłas w mojej sforze.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 8:02 pm

- A mi wydaje się, że nie wiesz - powiedzialam pewnym głosem - nigdy o tym nie myślałam po postacią wilka.
Próbowałam sobie przypomnieć swoje myśli i nigdy w nich nie było nic o tym, czy Sam tęsknił. Wolałam ich wtedy wszystkich zamęczać niż być grzeczna i miła.
Matko powinnam zamknąć się w pokoju i nie wychodzić z niego
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 8:19 pm

- Skoro tak... -zaśmialem się cicho. Zrobiło mi się trochę głupio.
zza drzew widać było juz zapoalone światła w domu Clearwaterów.
- Już prawie jesteśmy... -odezwałem się smutno po dłuższej chwili.
- Może... hmm... mialabyś czas ... jutro... tak jak dziś... wiesz... pogadać. -powiedziałem trochę nieśmiało i niepewnie.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 1:33 pm

Spojrzalam na zapalone światła w domu. Nie chciałam tam wracać. Bo po co? Wolałam nawet całą co siedzieć z Samem. Ale nie mogę. Gdy zaproponował kolejne spotkanie uśmiechnęłam się.
- Czemu nie. Chętnie się z Tobą spotkam. Tam gdzie dzisiaj?
Spojrzałam na Sama z lekkim uśmiechem. I nikt mi nie zabroni spotkań z nim. Nikt, bo i tak nikt nie dowie sie co ja wtedy czuję. I bosko jest.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 1:46 pm

- Tak, tam gdzie dzisiaj. -upewniłem.
Gdy zobaczyłem jej usmiech sam nie mogłem sie mnieusmiechnać. To bylo trochę dziwne, surrealistyczne wobec tego co działo się wokół nas ale nie zwracalem na to większej uwagi. Cieszyło mnie to ze Leja spedziłas przynajmniej przyjemny wieczór. To wszystko co moglem jej dać. Odrobimnę usmiechu, trochę humoru, trochę siebie i trochę serca. Chociaż z sercem to juz inna historia. zawsze bylo jej choć pare klat temu musiałem zrobic w nim wiecej miejsca. Zresztą nie z wlasnej woli.
- Too... ja juz też będe wracał. -powiedziałem nieco markotnie.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 2:28 pm

Zanim pozwolę mu odejść muszę czegoś sprobować.
- Czy mogę coś zrobić zanim odejdziesz? Nie obrazisz się na mnie?
Spojrzałam na Sama bojąc się trochę jego reakcji. Ale jego zachowanie, wzrok... Musiałam sprawdzić, czy Sam nic do mnie nie czuję. Musiałam mieć pewność, że warto walczyć, jeśli choć trochę mnie kocha.
Błagam niech tylko się zgodzi.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 4:24 pm

-Em ... aleee co? Em, okej. -powiedziałem zaskoczony, nie wiedziałem o co jej chodzi.
- Czegoś potrzbujesz? -zapytałem niepewnie.
Próbowałem wyczytać cos z jej twarzy.
Bezskutecznie.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 4:30 pm

- Tak potrzebuję czegoś - powiedziałam podchodząc krok bliżej - muszę coś sprawdzić.
Gdy byłam o krok od Sama uniosłam głowę do góry. Położyłam niepewnie dłoń tam gdzie biło jego serce. Na chwilę zapatrzyłam się w jego oczy słuchając bicia naszych serc. Po chwili jednak postanowiłam zrobić to co chciałam. Stanęłam lekko na palcach i złożyłam na ustach Sama czuły a zarazem delikatny pocałunek. Nie odepchnął mnie, więc po krótkiej chwili sama się odsunęłam zawstydzona. Teraz dopiero poczułam się głupio, gdy zrozumiałam, że nie wiadomo co Sam może o mnie myśleć.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 4:46 pm

Zaskoczyła mnie. Gdy połozyła mi rękę na sercu nie wiedziałem jeszcze co ma zamiar zrobić. po chwili jednak przekonałem się. Byłem tak zaskoczony ze niezdołalem nic zrobić ale itak nie poczyniłbym żadnej reakcji.
Przez chwile tą chwile gdy jej usta dotknęły moich ust poczułem się o kilka lat młodszy jakby czas przestal istnieć dla nas obojga.
A moze poprostu zakręciło mi się w głowie...
Nie wiedzialem co zrobić ani co powiedzieć.
-Ah tak.. to...- wyrwało mi się spokojnum szeptem. Nie patrzyłem na Leah, lecz na poblistkie drzewo którego krztałt znikał juz w ciemnościach nocy.
Odwaracajac glowe spojrzalem na nią. Choc sam niewiedziałem jak się zachować w tej sytuacji postanowiłem tylko obserwować jej twarz. Byłem spokojny.
Czułem się dobrze i swobodnie. Na jej twarzy malowalo się zakłopotanie.
Nic nie mówiłem. Przytuliłem ją lekko po przyjacielsku i tym chiałem ukryć wyraz mojej twarzy, bo po chwili ogarnąl mnie znów żal. Ze to wszystko musiało się tak potoczyc.
Dobrze mi było mieć ją w objęciach , tak jak dawniej...
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 9:55 pm

- Dobrze jest być w twoich ramionach.
Powiedziałam cicho chowając twarz w jego ramionach. Czułam się zakłopotana i czułam, że Sam nie wie co robić. Bałam się że może go uraziłam. Ale teraz nic nie było ważne. Mialam zamiar mu wszystko powiedzieć. Moje pragnienia, które wiem, że nigdy się nie spełnią jeśli nie zawalczę. Tylko wtedy Emily będzie cierpieć.
- Mam jedno pragnienie. Abyś kiedyś mnie jeszcze pocałował. Tak jak mnie całowałeś gdy byliśmy razem.
Powiedziałam cicho nie patrząc na Sama. Już i tak bardzo go zaskoczyłam swoim zachowaniem.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 10:07 pm

To chyba nie był dobry pomysł.
- To chyba nie jest dobry pomysł. -powiedzialem cicho.
- Może...może kiedyś... . -powiedziałem jednak po chwili bez zastanowienia.
Co ja robie, przecież niepowinienem ... tak...postępować z Leją.
Nigdy nie chciałem sprawiać jej bólu.
A to mogło przysporzyć Jej go jeszcze bardziej. Rozpamietywanie przeszłosci ... chyba nie było dobrym posunięciem ale zdawalo mi sie że oboje tego potrzebowalismy. Z jakiegos powodu to było nam potrzebne.
Zwolniłem uścisk obejmuja ja luzniej by po chwili stanąć znów obok niej trzymajac ją za rękę.
To mi nie pomogło. Miałem ochotę znow ją przytulić. Tak poprostu.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 7:35 pm

- Ale ja nie pomyślałabym sobie wtedy nie wiadomo czego.Po prostu chce poczuć smak twoich ust. Poczuć to co kiedyś, bo brakuje mi tego,ale nie pomyślałabym sobie, że wrócisz do mnie.
Puściłam rękę Sama i spojrzałam na chłopaka. Tak mi go brakowało. Ale potrzebowałam tego. Potrzebowałam aby zrozumieć jak wiele znaczył i znaczy dla mnie. Patrzył na mnie tak, że wolałam mu pozwolić odejść. Powoli ruszyłam w stronę domu.

/dom Clearwaterów - pokoj Lei/


Ostatnio zmieniony przez Leah Clearwater dnia Pon Lip 26, 2010 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 8:21 pm

- Nie musisz się tlumaczyć. Wszystko jest wporządku. -rzuciłem bezmyślnie w odpowiedzi.
Nie czekajac na nic poprostu się pożegnałem.
- Dobranoc Leah. -wyszeptalem.
Poszedłem w swoja stronę ze spuszczoną głową. Już nie wiedziałem co myśleć. nie mogłem tego wszystkiego ogarnąć i nie chciałem.
Znikając Lei z oczu przemieniłem się w wilka za wielkimi drzewami.

// sypialnia Uley'ów / Dom Uleuy'ów //

Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content





Leśne Ścieżki Empty
PisanieTemat: Re: Leśne Ścieżki   Leśne Ścieżki I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Leśne Ścieżki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: PUSZCZA :: Lasy-
Skocz do: