Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Samochód Sama Ule'a

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeWto Cze 15, 2010 8:53 pm

Samochód Sama Ule'a 7894351_FORD-Galaxy-TDI-Trend--2002-2005-
Ford Galaxy
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 1:48 pm

// kuchnia Uley'ów //
Emily choć słaba, była świadoma tego co się z nią dzieje. Ból nie ustawał, jej mięśnie sie ściągnęły, a z oczu nadal płynęły łzy. Nawet indiańska skóra, dotychczas cynamonowa i ciepła stała się blada niczym kartka papieru.
Kiedy tylko znaleźli się przy samochodzie, a tylne drzwi zostały otwarte zaś dziewczyna ułożona na tylnim siedzeniu, wyprostowała się prędko, podpierając sobie ręce na brzuchu. W tym momencie musiała wyglądać tragicznie: zalana potem i z krwią na dłoniach. Teraz tylko przydałby się wampir w pobliżu, a Emily nie miałaby żadnych szans.
- Sam, szybko! - popędziła, zapowietrzając się potwornie. Dłużej nie mogła wytrzymać.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 2:03 pm

// kuchnia Uley'ów //
Posadziłem Emily Na przednim suedzeniu obok Kierowcy zapinając jej pasy.
-Emily... gorzej ci? I zkąd ta krew...??
Wsiadlem do auta niepewnie odpalając silnik.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 2:20 pm

Kada odpowiedź w takim momencie byłaby nie najlepsza. Jednak Emily nie zastawiając się zbyt długo, rzuciła:
- Chyba odeszły mi wody.
Jej głos, niezwykle słaby zwiastował to, iż jeszcze trochę, a omdleje lub uśnie. Po drodze z domku do samochodu straciła sporo krwi, ale próbowała utrzymać się jak najdłużej, dla dobra swego i dziecka. Miała tylko nadzieje, iż to nie zagrozi maleństwu, które najwyraźniej miało urodzić się już na początku ósmego miesiąca...
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 3:11 pm

- Już ?!?! Aleee to za wcześnie. -wydukałem drżącym głosem.bałem się, i martwiłem o Emily i dziecko.
To moja wina, to wszystko moja wina... pomyślałem.
Za dużo stresów przeżywala Emily, za dużo nerwów. Ruszyliśmy w kierunku szpiala. po 5 minutach wyjechaliśmny juz z LaPush. Do szpitala w Forks zostało następne pięc minut drogi.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 3:44 pm

Dziewczyna mimo tego, iż zawsze próbowała trzymać nerwy na wodzy, niekiedy traciła do tego zapał. Nie wytrzymywała, dawała sobie upust, a na dodatek dziś przeżyła wystarczająco duży aby i maleństwo miało dosyć. Nic więc dziwnego, że usilnie starało się wyjść na zewnątrz, nieumyślnie przyprawiając Emily o ból którego w życiu nie doświadczyła. Z jej ust po raz kolejny wydarło się jęknięcie zmieszane ze zduszonym krzykiem. Chciała mieć władzę chociażby nad tym by nie wydrzeć się na cały samochód.
- Jeszcze miesiąc... Miałam termin dopiero za miesiąc! - wycedziła, cała zalana łzami.
- Jeśli dziecku cos sie stanie w życiu sobie tego nie wybaczę - rzucała robiąc małe pałzy między zdaniami i głaskała sie delikatnie po brzuchu.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 4:27 pm

- Em, nie denerwoj się. - uspokoiłem żonę.
Samm balem się,trząslem się cały.jechaliśmy szybko. Sprawdziłem w kieszeni czy wziąłem telefon ze stolika. Spoczywał bezpiecznie w mojej kieszeni.
- Już prawie jesteśmy, Em. Juz prawie.
Wjechalem za tablicę wjazdową do forks, skręciłem w stronę szpitala.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 4:46 pm

Jego słowa zdały się na nic. Przez głowę Emily przechodziły różne obrazy i najczarniejsze scenariusze jakie tylko mogła sobie wyobrazić. Bała się o swe maleństwo. O to, iż wszystko działo się za szybko, a na swym miejscu powinno zostać jeszcze przez okrągły miesiąc. Nawet ten nieograniczony ból przed wizją stracenia dziecka był niczym. W końcu był to owoc miłości jej i Sama, który obiecał, że wszystko będzie dobrze. Ale nie było.
- Nie mogę się nie denerwować - wycedziła, biorąc wdech raz po raz. Nagłe skurcze mięśni nie pozwalały jej zażyć porządnej dawki powietrza. Tego własnie się obawiała. Podczas ciąży przeczytała wiele książek, głównie o zagrożeniach związanych z niektórymi sytuacjami. Ta należała do jednych z nich.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 5:20 pm

Wjeżdzajac na parking przed szpitalem poczułem ulgę. Byliśmy juz na miejsu. Przeżywałem ból Emily. Wiedziałem że to musi boleć. Na domiar złego właśnie zaczą padać deszcz. Sytukał o szyby. Zgasiłem silnik i wysiadłem z samochodu pośpiesznie by po chwili otworzyć drzwi Emily.
// Parking Przed szpitalem //
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content





Samochód Sama Ule'a Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Sama Ule'a   Samochód Sama Ule'a I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Samochód Sama Ule'a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Samochód Edwarda
» Samochód Rosalie
» Samochód Setha
» Samochód Leili
» Samochod Lily

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Transport - Komunikacja :: Samochód-
Skocz do: