Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salon Uley'ów

Go down 
+3
Rachel
Madouc
Sam Uley
7 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 12:46 pm


Salon Uley'ów 03_Sofia_salon

Salon Uley'ów 1a16
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 6:51 pm

// początek

Rozejrzała się. Nikogo nie było.
- Cudownie - wymruczała i zasiadła na mięciutkiej kanapie okrywając się ciepłym kocem.
Otworzyła książkę na zakładce i ponownie wtopiła się w XVIII Anglię. Bardzo rzadko zaczytywała się w romansach ale ta seria książek autorstwa Penelopy Crubs była wyjątkowa.
Wstrzymała oddech. Przystojny Mark miał właśnie....

- Och Amando...Twoje ciało jest tak kuszące, jędrne, piękne...- szeptał uwodzicielsko w jej ucho.
Rudowłosa dziewczyna drżała na całym ciele.
- Mark...- jęknęła - Ja...
Pogłaskał ją po policzku i uniósł jej głowę tak by na niego patrzyła.
- Ciiii...- zamruczał obejmując ją w pasie - Pozwól mi...pozwól być tak blisko jak się tylko da...Och Amando...


Odetchnęła. I zagłębiła się w dalszą lekturę.
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 7:54 pm

/początek

No tak do ślubu pozostało tak niewiele czasu a Paul zostawił mnie z tym wszystkim samą. Już ja z nim porozmawiam gdy tylko wróci do domu. Tymczasem wybrałam się na jedną z ostatnich przymiarek do Emily, który wykańczała właśnie moją kreacje ślubną.Wbiegłam do salonu Uleyów ubrana w dżinsy oraz jedną z koszul Paula. Nie dostrzegłam pani Uley za to moje oczy wypatrzyły kogo innego. Nie znałam jeszcze tej dziewczyny więc postanowiłam się z nią przywitać. Podeszłam
- Hey jestem Rachel Black - powiedziałam do niej podając jej swoją śniadą dłoń którą zdobil pierścionek zaręczynowy. - Nie wiesz może gdzie jest Emily ?
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 8:12 pm

Nie była zadowolona, że jej przerwano. Uważnie przyjrzała się nieznajomej która nie była już taka nieznajoma.
- Madouc BlackTear - przedstawiła się wywołując na usta uśmiech.
Rachel Black nie zrobiła na niej wrażenia. Była po prostu jedną z wielu Indiańskich dziewczyn z wioski. Jedyne co ją wyróżniało to brat Jacob Black.
Madouc jednak dla siebie pozostawiła komentarze. Uśmiechnęła się już naturalniej i odpowiedziała na pytanie Rachel Black - Emily poszła na zakupy całkiem niedawno. Zabrakło sera czy czegoś...tak się kończą uczty dla sfory. Ładny pierścionek.
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 8:18 pm

Spojrzałam ponownie na dziewczyne siadając na kanapie. No tak jeżeli Emily nie ma w domu to zapewne jest na zakupach. Uśmiechnęłam się mimowolnie do siebie. Niedługo ja będe pomagała Emily w tej pracy,. Chociaż już pomagam gdy tylko mam czas. No właśnie czas którego teraz przed ślubem bardzo mi brakowało.
- Miło mi poznać. Dziękuje to pierścionek zaręczynowy niedługo wychodze za mąż - powiedziałam do tej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 6:24 pm

- Gratuluję - były to szczere gratulacje. Dziwiło ją trochę że taka młoda dziewczyna wychodzi tak szybko za mąż. No cóż. Miłość robi z człowiekiem różne rzeczy.- Emily zapewne szyje Ci suknie ślubną. Miałam okazje ją widzieć. Jest naprawdę piękna. Sama wybierałaś materiał i krój?
Mogę tylko zazdrościć gustu. Kiedy dokładnie porzucasz panieńskie nazwisko? - zapytała wesoło
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 10:10 am

Do pokoju weszła Leila, zawsze wchodziła bez pukania, zawsze mogła
W salonie zauważyła dwie dziewczyny, jedna z nich była jej najlepsza przyjaciółka, a druga do jak dobrze pamięta do Rachel, siostra Jacoba.
Przewróciła oczami i podeszła do Madouc
-Zgadnij kto?-spytała zakrywając jej oczy
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 4:58 pm

Zorientowała się, że to Leila weszła do salonu zanim ta zakryła jej oczy.
- Duża, biała włochata kulka z nadwagą? - spróbowała zgadnąć uśmiechając się przy tym szeroko. Nawiązywała do przemiany przyjaciółki w białego wilka. Jak dla Madouc była wtedy puchata. Wiedziała, że oberwie od Leili za taki tekst.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 6:24 pm

Leila wytknęła jej język i dała sójkę w bok
-Nie przesadzaj młoda damo-powiedziała z udawanym głosem starszej pani
Przeniosła wzrok na Rachel
-Widać ze jesteś zajęta, przyszła panią młodą-zażartowała.
Była ciekawe czy Rachel zna ją
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 10:47 am

- Panieńskie nazwisko porzucam za 3 tygodnie oraz 2 dni. Niewiele czasu pozostało ale mam nadzieje, że uda mi się załatwić wszystko - powiedziałam do niej z uśmiechem. Następnie swój wzrok przeniosłam na drugą dziewczyne.
- Witaj Leila - rzekłam pamiętałam ją więc czemu miałam nie poznać ?
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:06 am

Spojrzałam na nią zaciekawiona, jednak zna mnie, szkoda ze nie wie kim jest mój ojciec, to raczej nikt nie wie.
-A wiec gratuluję ślubu jak mu tam...Sitem...Sethem-szybko się poprawiłam.
-Madouc pokazywała mi suknie, naprawdę piękna-

Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:37 am

Madouc wywróciła oczami.
No tak. Jeszcze ją zaprowadź i pokaż pomyślała.
- Leila jesteś za bardzo gadatliwa - zbeształa przyjaciółkę - Jeszcze powiedz że przymierzałaś jej suknię ślubną i opisz wrażenia.
Nie wiedziała dlaczego wpadła w drażliwy nastrój. Może dlatego że za niedługo stuknie jej 20-tka a nie miała jeszcze chłopaka?
Kandydaci byli, owszem. Ale ona szukała swojego ideału...
- Przepraszam ale muszę wyjść - powiedziała bezbarwnym głosem i wyszła tak jak była ubrana.


// las
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 11:43 am

Kiedy wychodziła wytknęłam jej język
-Ta dziewczyna, nieraz doprowadza mnie do szału-powiedziałam do Rachel
-A wiec, jak się czujesz, to już chyba niedługo prawda
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 12:57 pm

- Tak to już całkiem niedługo. Właściwie ja już przeprowadziłam się do domu Paula więc nie będzie żadnego większego kłopotu z przeprowadzką.
- A co u ciebie ?. Dawno cie nie widziałam - stwierdziłam siadając na kanapie w salonie Uleyów.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:03 pm

Nagle zaczęłam się zastanowić. Myślałam ze to dziewczyna Setha, ale głupia pomyłka
Wiec będzie żoną mojego przyszywanego brat, który nawet nie wie o jej istnieniu
-U mnie dobrze,w najlepszym porządku- ocholera będzie jej niby szwagierką
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:16 pm

- My właściwie rozmawiamy na różne tematy z Paulem lecz teraz pewnie nie będe go widywać bo sfora go porwie na wieczór kawalerski w końcu się żeni - powiedziałam do niej ze śmiechem. Poprawiłam swoją bluzke. Pierścionek zaręczynowy był skromny srebrny z rubinowym serduszkiem.
- Musisz koniecznie przyjść na nasz ślub oraz wesele.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:29 pm

Kiedy zaprosiła mnie na wesele, w moim sercu trysnęła radość
-Dziękuje na pewno nie przeposzczę tej okazji-
Naglę mój wzrok począł na pierścionku
-Śliczny mój bra...zawahałam się-Paul ma niezły gust
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:35 pm

- Trafił w mój gust. Ja lubie takie rzeczy chociaż obrączki będziemy mieć srebrne moja z maleńkimi diamencikami i wyrytym od spodu imieniem Paul a jego sama srebrna z wyrytym od spodu Rachel no i datą ślubu. Znając życie wesele będzie długo trwało w końcu niecodzien się hajta.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 1:40 pm

-widzę że wszystko już ustalone-uśmiechnęłam się słodko
-A kto będzie światkami-spytałam sie z ciekawości
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 3:05 pm

- Moim świadkiem będzie Emily a co do Paula to jeszcze nie wiem a jeżeli chodzi o druchny to Emily oraz ty jeżeli oczywiście chcesz. - powiedziałam do niej spogladając nieśmiało jakbym bała się odmowy.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 3:38 pm

Spojrzałam na nią nie śmiało
-ŁAŁ naprawdę dziękuje-i szybko podbiegłam żeby przytulic Rachel
-naprawdę, dużo to dla mnie znaczy-
Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Postów : 10

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 3:44 pm

- Jak chcesz moge ci pokazać zdjęcie mojej ślubnej kreacji. Nie jest za szczególna ale welon należał do mojej matki - powiedziałam szukając czegoś w książce gdyż tam zostawiłam zdjęcie mojego cuda weselnego.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimePon Cze 28, 2010 6:21 pm

// dom do wynajęcia---> las ---> dom U.

Przemknęła przez salon jak burza nie zwracając uwagi na Rachel i Leilę ani na to, że jest naga.
Na jej twarzy odmalowywała się zaciętość i wściekłość.
Kątem oka zauważyła wchodzącego do salonu Sama. Minęła go bez słowa i popędziła do swojego pokoju.



// sypialnia M.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 11:17 am

Coś ... niewątpliwie ładnego przemknęło mu przed oczami znikając za drzwiami. Trochę zszokowany po chwili wiedział już co to było za stworzenie. Domyślił się dlaczego to czarnowłose coś było nagie.
- Madouc... mruknął mrużąc oczy. Musiał przyznać że ta dziewczyna chwilami zachowuje się jak wariatka. Zdołała juz przyspożyć mu kilku problemów odkąd opiekuje się nią jako Alfa.
Pokręcił przecząco głową z dezaprobatą.
Zanim zdołał zapytać obecnych gdzie jest Emily usłyszał dzwonek do drzwi.
Leniwym krokiem poszedł sprawdzić kto to.
// podwórko //

Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leila

Leila


Postów : 50

Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 5:25 pm

Rozmowa z Rachel była bardzo miła aż ty nagle weszła jej przyjaciółka naga
Leila pokiwała głową z niedowierzania
-Musze iśc-oznajmiła-

//gdzieś
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon Uley'ów Empty
PisanieTemat: Re: Salon Uley'ów   Salon Uley'ów I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon Uley'ów
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Uley'ów
    -
    Skocz do: