Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Stary ford Madouc

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 6:56 pm

Stary ford Madouc Ford-capri-coupe
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:10 pm

//do wynajęcia-->Forks
Po zakupach...
- Bajki? - zdziwił się przeglądając książeczki i opisy filmów. - Mam się uczyć z bajek? - spojrzał na Madouc, która prowadziła auto. - Czuję się jak Alicja, która wpadła do króliczej nory... Świat irracjonalny... nielogiczny...
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:16 pm

- No bez przesady - wywróciła oczami - Jak widzisz główny bohater to Twój imiennik. Widzę, że będziemy musieli dużo czasu spędzić w bajkach.
Co jakiś czas zerkała na drogę. - Nie rozumiem co Ci tak bardzo przeszkadza w zrozumieniu, że jesteś inny od reszty społeczeństwa. To wspaniałe móc biegać na czterech łapach, wspinać się po drzewach, nurkować i w ogóle...
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:21 pm

- Będę miał okazję się przekonać. - uśmiechnął się. - Ale to wszystko jest takie nierealne. Magiczne, wyjątkowe, tajemnicze, mistyczne... Madouc... jak to było u Ciebie? Jak Ty się dowiedziałaś o swojej zmiennokształtności?
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:27 pm

- Nie byłam zaskoczona. No może trochę gdy zamiast przemiany w wilczycę przemieniłam się w panterę śnieżną. Wszyscy dookoła byli zdziwieni i wytykali mnie palcami. No bo wiesz... wyróżniam się. Mogłam się pożegnać z jakąkolwiek sforą. Bo kto widział kota wśród psów?
Rodzina trochę się boczyła ale prababcia obwieściła, że jest bardzo ze mnie dumna bo pantera miała szczególne znaczenie w wierzeniach religijnych moich przodków którzy wywodzili się aż z Himalajów. A jak pewnie wyczytałeś Irbisy zamieszkują Himalaje.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:32 pm

- Ale opowiedz jak się dowiedziałaś, kto Ci to przekazał, jak wyglądała Twoje przemiana... Bardzo skupiasz się na swojej odmienności. - zauważył. - Więc albo Ci strasznie ciąży, albo jesteś dumna... Moim zdaniem powinnaś być dumna, bo wyglądasz na przepiękne stworzenie. - uśmiechnął się do niej serdecznie ukazując przydługie kły.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 4:46 pm

- W rodzinie o tym rozmawiało się podczas najważniejszych świąt. Po to by młodzi nie zapomnieli o tradycji. Dużo też podsłuchiwałam oraz dużo wnioskowałam i wraz z przyjaciółką doszłyśmy do wniosku że i nas czeka przemiana choć nie było gwarancji że tak się stanie bo jesteśmy kobietami. A u kobiet wilczy gen prawie zawsze pozostaje w uśpieniu. Co do przemiany....gorączkowałam przez jeden dzień...trochę bolały stawy i kości..no a potem ucieczka w las i przemiana. Jestem dumna z odmienności ale są takie chwilę że mi ciąży. Nie mam się z kim bawić.
To ostatnie zdanie wymówiła zanim zdała sobie sprawę co gada....
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 5:00 pm

- Eee... czy mogłabyś powtórzyć ostatnie zdanie? Ten... To dlatego tak... się zachowałaś przy mnie? Hmm... Faktycznie czuć było Twoją radość gdy skakałaś za kawałkami jedzenia jak wabiłem Cię do domu. Jakbyś... tego potrzebowała. Jakie znasz zabawy? - spytał nagle.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 5:14 pm

Wzruszyła ramionami.
-Lubię psocić i tyle - mruknęła rumieniąc się - Jak każdy kot. Chcesz najpierw poczytać książki czy obejrzeć filmy?
Ech, co za wstyd. Będę się musiała powstrzymać jakoś z tymi zabawami....
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 5:20 pm

- Najpierw odpowiedz na moje pytanie. - wyszczerzył równe ząbki. - Jakie psoty uwielbiasz, Kiciu? - zaśmiał się serdecznie. - Kotek. Mogę Ciebie tak nazywać? - spytał lustrując dziewczynę.
Nie jest taka zła, jak odniosłem pierwsze wrażenie.
- Nawet Ciebie lubię. - wyszeptał pod nosem mając nadzieję, że Madouc nie usłyszy go. Niestety się pomylił...
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 8:47 pm

- Nie spoufalaj się - syknęła mocniej zaciskając palce na kierownicy - Nic Ci do tego co lubię. Pamiętaj, że jestem tu tylko po to by Cię "uczyć" i oswajać z drugą naturą bo Sam mi kazał! - spojrzała na niego. W jej oczach pojawiały się błyski a skóra zaczęła dziwnie połyskiwać. - Na co się gapisz?
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 9:44 pm

- Więc to wszystko tylko dlatego, że Ci kazano? - zrobił wielkie oczy. - Nie musisz mnie "niańczyć". - ostatnie słowo wręcz wypluł. - Daję Ci wolną rękę. Eee... Co się dzieje, gdy skóra się mieni? - spytał niepewnie.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:02 pm

- Zostałam postawiona w.....cholera!! - zahamowała gwałtownie. - Że też teraz.... - sapnęła - Zjedź na bok ja muszę...- wyskoczyła z auta i pognała w krzaki. Simba mógł usłyszeć trzask rozdzieranego materiału a potem głośne miauknięcie.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:09 pm

Westchnął ostentacyjnie.
- Niech Ci będzie. - zasiadł za kierownicą i zjechał na pobocze. Zgasił silnik i wysiadł z samochodu. - Kotek? - spytał w stronę krzaków. Nieco denerwował się faktem, że jest teraz sam na pustej drodze, a do tego wieczorem. - Mad? - spytał ponownie uginając nogi, by być gotowym do nagłego skoku, o ile wcześniej go zawał nie powali. Serce mu biło jak oszalałe.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:38 pm

Krzaki się poruszyły i wśród liści można było dostrzec irbisi pysk.
- Miau?
Słychać było także nadjeżdżające auto ciężarowe. Gdy przejechało wiadomo było co wiezie. Ryby.
Madouc tęsknym wzrokiem odprowadziła ciężarówkę.
- Miau....
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:44 pm

- Nie mów, że głodna... - uspokoił się nieco. - Wezmę, co masz w ubraniach i jedziemy gdzie chcesz... - dodał otwierając Kotce drzwi. - Tylko zastanawiam się jak mi będziesz tłumaczyć, jak jechać? Może na jedno miauknięcie w lewo, na dwa w prawo, a tak to prosto? - spytał. Podszedł do Pantery i potarmosił ją po pysku, potem zaczął grzebać w strzępach ubrań, by zabrać portfel i inne prywatne rzeczy, co by nie leżały bezpańsko.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:48 pm

Władowała się do auta na siedzenie pasażera.
- Mrrrau - miauknęła głośno i rozległo się burknięcie. Kotka spojrzała na swój brzuch.
- Miau? - zerknęła na Simbę. Miała duże zdziwione oczy.
Ale jestem głodna....
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 4:41 pm

- No nie gadaj, że jesteś głodna... Więcej nie będę Ciebie karmił za swoje. - zastrzegł. - Ładnie pachniesz. Ej, zabierz ten ogon z mojej twarzy! - dodał siadając za kierownicą. - Nie radzisz sobie z ogonem? - spytał delikatnie odkładając jej ogon w bezpiecznym miejscu.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 4:48 pm

Miauknęła głośno i wystawiła łeb przez szybę. Zatrzepotała ogonem w tą i z powrotem.
- Miau, miau!
Zjadłabym konia z kopytami....frytki, kebab, rybka...
- MMmmiau! - poganiała go niecierpliwie wiercąc się.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 4:52 pm

- Uspokój się, Kicia, bo nie dostaniesz nic do jedzenia. - zaśmiał się zapalając silnik. Ruszył czekając na miauknięcia mówiące lewo bądź prawo. - Tylko mów dostatecznie wcześnie gdzie skręcać. - jechał na tyle wolno, by nie być zaskoczonym miauknięciem, ale na tyle szybko, by nie musiał być poganianym.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 5:15 pm

Dawała mu po drodze znaki strasznie się wiercąc. Gdy się zatrzymali przed jej domem podeptała Simbe wychodząc z auta.
Wielkimi susami popędziła w stronę domu.

// dom Madouc
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 5:43 pm

- Uważaj trochę Głodomorze. - zaśmiał się i wyszedł z auta.
//Dom Madouc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stary ford Madouc Empty
PisanieTemat: Re: Stary ford Madouc   Stary ford Madouc I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stary ford Madouc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,
» Stary Dwór (pustostan)
» Tel. kom Madouc
» Madouc BlackTear
» Pokój Madouc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Transport - Komunikacja :: Samochód-
Skocz do: