Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sypialnia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:44 am

***
Powrót do góry Go down
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 10:35 pm

No dobra.. Bo mnie nie bylo to byl se ten niby przeskok, Lily i Seth sa po slubie, czyli Lilka tez po 18-stce

Obudzilam sie... Nie.. przepraszam.. raczej moj psiak ktorego dostalam od Setha na 18-ste urodzinymnie obudzil, wolajac jesc. Setha nie bylo. No tak.. zwiady... pomyslalam. Napewno biega po lesie szukajac wampirow. Wstalam, przeciagnelam sie i poszlam odrazu uszykowac psiakowi cos do jedzenia. Gdy dostal swoja porcje poszlam sie umyc..

*** pol godziny pozniej ***

Wrocilam do pokoju zeby sie ubrac i wyprostowac wlosy. Planowalam pojechac dzis na zakupy. Ale najpierw, chcialam odwiedzic Ness. Pod warunkiem ze jest w domu...

***

Po jakims czasie zrezygnowalam z tego pomyslu... Znow sie przebralam i wyszlam na ogrod..

//Ogrod//
Powrót do góry Go down
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeWto Lis 02, 2010 11:03 pm

//Dom S. i E. Uley'ów//

Weszłam do domu i o dziwo, wszystko lśniło czystością. To był jednak dobry pomysł by zostawić sąsiadce klucze od domu... Muszę jej coś kupić w podzięce... Pomyślałam. Skierowałam swoje kroki do sypialnii. Byłam zmęczona. Tam rzuciłam się odrazu na łóżko... Stwierdziłam że zakupy zrobię później... Nie chciało mi się teraz.. Podniosłam rękę i obejrzałam całkiem nie pasującą do tego klimatu opaleniznę.. Widać że byłam gdzieś gdzie jest ciepło... Na szczęście już nie musiałam wyjeżdżać nigdzie, i się ukrywać...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 8:12 pm

//Dom Uleyów

Wszedłem bezszelestnie i usiadłem na fotelu wpatrując się w Lily.
Byłem ciekaw za ile zorientuje się że tu jestem.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimePon Lis 08, 2010 1:04 pm

Spojrzalam na Setha.
-Zapomniales ze ten fotel skrzypi...
Zasmialam sie, stalam i podeszlam do Setha. Usiadlam mu na kolanach i pocalowalam go.
-Przepraszam ze tak zniknelam i sie nie odzywalam...
Powiedzialam szczerze..
-Widzisz.. ojciec wpakowal mnie i Lynn w niezle tarapaty i musialysmy tak nagle zniknac.. Policja wyslala nas na Kube.. Na szczescie juz problemy zostaly rozwiazane i obiecuje ze juz nigdzie nie znikne niespodziewanie..
Przyzeklam na koniec.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimePon Lis 08, 2010 6:34 pm

-Najważniejsze że wróciła i że wszystko jest już ok - uśmiechnąłem się szeroko.
-Bardzo cię kocham i przykro mi z powodu twojego taty.A co z Lynn ? Wróci tu ?
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeWto Lis 09, 2010 12:17 pm

-Lynn tu nie wroci... Przynajmniej na razie.. Zostala na Kubie mimo ze mogla juz wrocic.. Poznala tam kogos... Kretynka...
Ostatnie slowo mruknelam pod nosem zapominajac ze Seth i tak uslyszy.
-Ma tutaj kogos kto sie w nia wpoil a ona sobie znalazla Kubanczyka ktory i tak ja zostawi...
Powiedzialam szczerze...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeWto Lis 09, 2010 7:11 pm

-Mam nadzieje że wróci.Powinnyście być razem - uśmiechnąłem się lekko i zamilkłem na chwilę
-To co robimy kochanie ? - zapytałem nagle
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Lis 10, 2010 4:34 pm

-Pewnie niedlugo wroci..
Powiedzialam.
-A na co masz ochote??
Spytalam z usmiechem obejmujac go rekoma za szyje. Cieszylam sie ze wrocilam do domu. Nie chcialam go zostawiac.... Ja nigdy nie zrobilabym czegos takiego jak Lynn... Nie zostawilabym go dla jakiegos innego. Zbyt bardzo go kochalam...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Lis 10, 2010 4:54 pm

Uśmiech nie schodził mi z twarzy.Byłem szczęśliwy że moja ukochana nareszcie wróciła.
-Wszystko byle z tobą - odparłem i czule pocałowałem Lily
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeCzw Lis 11, 2010 12:44 pm

Zasmialam sie cicho.
-Bardzo kuszaca propozycja...
Powiedzialam po czym oddalam pocalunek z usmiechem. Brakowalo mi jego pocalunkow, czulosci... Brakowalo mi zwlaszcza jego... A teraz.. znow byl CALY moj!
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeCzw Lis 11, 2010 2:17 pm

Pogłaskałem ją delikatnie jedną ręką po plecach,a drugą przejechałem po udzie.
Zacząłem całować ją po szyi.
-Tęskniłem za twoim zapachem - szepnąłem biorąc głęboki wdech
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimePią Lis 12, 2010 9:40 am

-Tesknilam za Toba...
Powiedzialam po czym go pocalowalam. Palcami dlonii zaczelam sie bawic jego wlosami.
-Juz sie tak nie zaciagaj bo sie nacpasz..
Zazartowalam.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSob Lis 13, 2010 11:49 pm

-Bardzo bym chciał.Ciekawe jak to by było.Naćpać się własną żoną - zaśmiałem się głośno i znowu zacząłem całować Lily po szyi tym razem schodząc na dekolt.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimePon Lis 15, 2010 12:56 pm

Zasmialam sie.
-Napewno ciekawie...
Powiedzialam po czym dalam sie z usmiechem calowac po szyji az do dekoltu. Usiadlam na nim okrakiem przywarlam do jego ust i po chwili zaczelam sciagac z niego bluzke.. Dlonmi wodzilam po jego nagim torsie, ramionach, bicepsach.. Uczac sie go na pamiec...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeWto Lis 16, 2010 6:18 pm

Wstałem trzymając mocno żonę i przeniosłem się na łóżko.Usiadłem i wpiłem się w usta Lily,jednocześnie zdejmowałem jej bluzkę i rozpinałem spodnie.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Gru 08, 2010 3:55 pm

Palce dloni wplatalam w jego wlosy. Przedluzajac tym samym pocalunek. Po chwili Seth zaczal sciagac mi bluzke i rozpinac spodnie.. Odwdzieczylam sie tym samym... Po chwili Seth byl juz bez swojej koszulki. Brakowalo mi go.. Cierpialam gdy nie bylo go przy mnie.. Zalowalam ze nie moglam dac ani jednej oznaki zycia by wiedzial ze nic mi nie jest...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Gru 08, 2010 10:58 pm

Po dobrej minucie walczenia ze stanikiem w końcu się go pozbyłem.
Zacząłem językiem wodzić po szyi ukochanej zjeżdżając w dół szeptając tylko przy skórze że ją kocham i że za nią tęskniłem.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitimeSro Sty 12, 2011 11:29 am

Usmiechnelam sie pod nosem. Wplotlam palce dloni w jego wlosy prowadzac go w tym co robil.. Przez ten czas jak mnie nie bylo, musial cierpiec... Na pewno tak jak ja... Chociaz jestem pewna ze Sam bral go czesto w obroty.. Po dluzszej chwili Seth byl bez spodnii... Ja z reszta tez... Po dluzszej chwili, odnalazlam jego usta i polaczylam je ze swoimi, tworzac jedno... Dlonmi bladzilam po jego nagim torsie, miesniach, plecach.. Uczac sie go po raz kolejny na pamiec...


//Srry ze tak zadko jestem ale jakos nie moge spamietac adresu forum xd heh... i zazwyczaj na kompie taty siedze... //
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sypialnia  Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia    Sypialnia  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sypialnia
» Sypialnia
» Sypialnia Sammy
» Sypialnia Madouc
» Sypialnia Lei Clearwater

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Carterów
    -
    Skocz do: