Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pokój Leah

Go down 
AutorWiadomość
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Pokój Leah Empty
PisanieTemat: Pokój Leah   Pokój Leah I_icon_minitimePon Cze 28, 2010 2:10 pm

Pokój Leah 1637_1_Pokoj_mlodziezowy_-_kolekcja_Senso
Powrót do góry Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Pokój Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Leah   Pokój Leah I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 9:15 pm

/ Lasy La Push/

Weszłam do pokoju w gorszym nastroju niż wychodziła. Włączyłam wieżę słuchając ulubionego zespołu. Podśpiewując sobie razem z Jaredem Leto zaczęłam się szykować na spotkanie z Samem. Chciało mi się śmiać bo zachowywałam się tak jak kiedyś.
Uspokój się Leah! To zwykłe spotkanie z byłym.
Taaa zwykłe spotkanie a mi serce tak bardzo wali. Zmieniłam bluzkę i spodnie. Poprawiłam wlosy. Lekko przeciągnęłam po ustach błyszczykiem. W końcu jestem dziewczyną. Wyłączyłam wieżę i zabierając z szafki telefon wybiegłam z pokoju/

//Lasy - stara skała/
Powrót do góry Go down
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Pokój Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Leah   Pokój Leah I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 7:47 pm

/leśne ścieżki, ale trochę lewitowałam/

Leżałam na łóżku bez ruchu jakiś czas. Nie wiem jak długo. Godzinę, dzień, tydzień a może rok? Nie ważne. Nic już nie było ważne. Spojrzałam na spakowaną walizkę, która stała obok łóżka. Cały mój dobytek spakowany w jednej walizce. Najważniejsze rzeczy. Poddałam się i uciekam? Tak to jest ucieczka tak jak kiedyś. Ale nie poddałam się, bo o nic nie walczyłam. Przed oczami ciągle miałam smsa od Sama:"Emily urodziła".
Emily... urodziła... Jego Emily.
Cicho jęknęłam zdając sobie sprawę z tego, że moj ukochany jest ojcem. Ale czy na pewno? W końcu ona go zdradziła. Zmarszczyłam brwi licząc w pamięci kiedy ją nakryliśmy z Jakiem. Ale co to da? Nic, bo Sam... A zresztą...
Wstałam z łóżka i złapałam za rączkę walizki. Rozejrzałam się ostatni raz po pokoju, ale nic mnie tu nie trzyma. Spuściłam wzrok i wyszłam z pokoju a potem z domu. Witaj nowe życie.

/samochód Leah/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Leah Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Leah   Pokój Leah I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój Leah
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Gościnny
» Samochód Leah
» Pokój
» Pokój Leviego
» Pokój Setha ;D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Clearwater'ów
    -
    Skocz do: