Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Śmieszne Cytaty

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Śmieszne Cytaty Empty
PisanieTemat: Śmieszne Cytaty   Śmieszne Cytaty I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 6:57 pm

WPISUJEMY ŚMIESZME CYTATY

***

,,Bo kabaret to jest takie coś jak Arnold Szwanceneger w Komando - trzeba wejść i rozwalić wszystkich,,
Maryjusz Kałamaga kabaret Łowcy.b

***
,,Chłopaki patrzyli na mnie z zachwytem a dziewczyny patrzyły na mnie jakbym im pół rodziny siekierą zarąbała. A ja nawet siekiery nie miałam. ,,
//
,,Alice był siostrą Edwarda, Rosalie siostrą Jaspera. itd..... (...) A Jacob poprostu był. ,,

z opowiadania naszej Belli Very Happy

***

Bella ( o Edwardzie ) : ,, Jak on mógł ??? Chciał zabić siebie -wybaczyłam. Chciał zabić moje dziecko -wybaczyłam. Ale teraz to już przecholował!!! ,,,

rpg z My breaking down.czo


Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Śmieszne Cytaty Empty
PisanieTemat: Re: Śmieszne Cytaty   Śmieszne Cytaty I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 4:47 pm

"Ale cegla! Co to zjazd murarzy?! Przydala by sie tu jeszcze lutlampa! Jak zbierzemy wiecej cegiel, zbudujemy przytulek, dla Twojej matki.. I moze Twoja siostra tez tam zamieszka... "
-Cytat z filmu "Biali nie potrafia skakac" podczas meczu koszykowki

"Kurde co to jest?! Do Rexa powiesz tylko raz - Rexiu do nogi - to juz idzie normalnie jak czlowiek mimo ze jest psem..."
-Tekst mojej kumpeli gdy rozmawialysmy o psach Turkow i Arabow Laughing

Powrót do góry Go down
 
Śmieszne Cytaty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Śmieszne Gify

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Off Top :: Just 4 fun-
Skocz do: