Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 *Informacje Poboczne

Go down 
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

*Informacje Poboczne Empty
PisanieTemat: *Informacje Poboczne   *Informacje Poboczne I_icon_minitimePon Cze 14, 2010 5:18 pm

*Informacje Poboczne I_whosonline




1.Dotyczące pisania postów:

≈Myśli postaci zapisujemy kursywą !
≈Tzw. emotki są dozwolone tylko w Shoutboxie oraz w tematach nie związanych z grą.
≈Nie piszemy krótkich postów. Posty powinny zawierać co najmniej 5 rozbudowanych zdań, z opisami, dialogiem i przemyśleniami naszej postaci.
≈Kiedy wychodzimy z jakiegoś tematu stosujmy oznaczniki : >> lub //
≈Skąd przychodzisz i dokąd się udajesz
/Pokój X /
<twój post>
/Salon/
≈Kiedy robimy przeskok typu: z domu od razu do szpitala sali nr x piszemy w następujący sposób. np: z Salonu < twój post > ( piszemy czym dotarliśmy do np szpitala )// szpital //sala x //
≈Nie zabraniamy używać przekleństw w postach. Ale proszę o umiar…
≈Możemy robić krótkie przeskoki w czasie zaznaczając je: ***
≈ Preferujemy czytelne pismo więc nie żałujmy spacji. Oczywiście bez przesady...
Uwaga!!! WASZE POSTY BĘDĄ SPRAWDZANE!!!

Like a Star @ heaven

2.Zakładając temat w grze :
- dodajemy z centrowane zdjęcie pomieszczenia lub piszemy dokładny opis pomieszczenia uwzględniając jego wielkość meble, kolory, oświetlenie -wszystko !!!
- pod zdjęciem dodajemy napis np: Pokój Setha czy Ogród Clearwaterów , napis ma być z centrowany i pogrubiony.
- nie dodajemy podpisu !

Like a Star @ heaven

3#.Dodatkowe informacje dotyczące gry :
3.1. Możemy pisać dialogi z postaciami niezarejestrowanymi ale ich kwestie piszemy kursywą -:-
np niema Sue :Drzwi do domu Clearwaterów otworzyła mi jak zwykle matka Leach.
-Ee...Zastałem Leah.- zapytałem trochę nieśmiało.
-Ah, Jake Witaj Dawno cię u nas nie było! Wejdź Jake - oznajmiła z uśmiechem na ustach Sue.
-Leja jest w swoim pokoju ,ale Możliwe że jeszcze śpi,wczoraj wróciła bardzo późno.
- Więc moge poczekać aż się obudzi ,mam czas -powiedziałem z przekonaniem.
3.2 Co do postaci zarejestrowanych możemy wypowiadać się jako te postacie krótko i zbytnio nie ingerując w nie.
Np: Leah mruknęła na tak .
Leah pokiwała głową.
- Tak- powiedziała Leach.
Leah zgodziła się ze mną.

3.3. Nie musimy trzymać się sztywno miejsca w których są nasze postacie .
.Chodzi mi oto, że jeśli np idziemy na chwilę do innego pokoju np po szklankę wody by potem wrócić do poprzedniego pomieszczenia , i mamy tam za chwilę wrócić nie zmieniamy miejsca akcji... tzn nadal piszemy w rozdziale . eh.. ja nie umiem tłumaczyć.
a więc po chłopsku:
... no ...nie latamy tam i z powrotem , tak w kółko ... he he

3.4 I znowu: Pamiętajcie że myśli piszemy kursywą.






Ostatnio zmieniony przez Sam Uley dnia Pon Lip 12, 2010 11:35 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

*Informacje Poboczne Empty
PisanieTemat: Re: *Informacje Poboczne   *Informacje Poboczne I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 7:44 pm

Starajmy się by gra była realistyczna!
Nie wszyscy są tak bogaci jak Cullenowie ( czyt: nie wszyscy mieli 300 lat tak jak Carlisle na pomnażanie majątku) XD !
Dletego też proszę żeby wasze ,,fury,, nie były zbyt ,,wypasione ,, .
To się tyczy także telefonów i waszych domów i pokoi.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

*Informacje Poboczne Empty
PisanieTemat: Re: *Informacje Poboczne   *Informacje Poboczne I_icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 12:26 am

REG: Nie piszemy w dwóch miejscach równocześnie ( chybaże gra jest zawieszona i z tego powodu administrator wyraził na to zgodę)

Jeśli chcecie ,,nagiąć regulamin,, musicie skonsultować się najpierw z jednym z administratorów (poprzez pw, ewentualnie shoutbox) wtedy jeśli uzyskacie zgodę w danej sprawie opiszcie to tu podając powód nagięcia ustalonych praw i czego dotyczy .

Np . Osoba Y z którą teraz pisze nie pojawia się na forum bądż pojawia się, ale nie odpisuje mi na posta więc chcę złamać podpunkt 17ty.
(REG: Nie piszemy w dwóch miejscach równocześnie ( chybaże gra jest zawieszona i z tego powodu administrator wyraził na to zgodę) )


* W tym przypadku za zgodą admina możemy zacząć pisać w innym miejscu po czym niezwłocznie powrócić do postów w których gra została zawieszona a napisane w przerwie posty potraktować w następujący sposób: np

Plaża: (gra zawieszona z danej przyczyny)>

przeskok > Dom(nowa sytuacja) (kończymy Dom) > wracamy na plaże do przerwanych postów.
_________
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content





*Informacje Poboczne Empty
PisanieTemat: Re: *Informacje Poboczne   *Informacje Poboczne I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
*Informacje Poboczne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informacje dotyczące Mistrza Gry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Pierwsze kroki-
Skocz do: