Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kilka słów o Postaci

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitimeWto Sie 03, 2010 3:52 pm

Jaka była wasza inspiracja do stworzenia akurat tej postaci kanonicznej i niekanonicznej. Jeśli to niekanon to dlaczego akurat ona? Może na czyjejś podstawie. Lub wasza własna twórczość ?



Question Question Question


Ostatnio zmieniony przez Sam Uley dnia Sro Sie 04, 2010 12:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Edward
zasłużony user
zasłużony user
Edward


Postów : 17

Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitimeWto Sie 03, 2010 10:38 pm

Ja mam Edwarda bo jestem Team Edward.Ogólnie go bardzo lubie etc,a Seth to mój ulubiony wilkołak.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.laa.pl
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 4:35 pm

Czemu Leah? Bo jest taka jak ja. No może nie zupełnie,ale też została zraniona przez faceta no i trochę charakterek podobny. I po raz kolejny chciałam wcielić się w tą postać i w jakiś sposób nadać jej nowy wygląd.b
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 12:06 pm

Sam Uley ... wydaje mi się tak słodki jak Jacob. A nawet bardziej.
Napewno można byłoby się zastanawiać dlaczego prowadze własnie postać Sama Uleya. Przecież wiem że tylko ja spośród wszystkich for rpg zaczęłam go prowadzić. Zupełnie przypadkiem ponieważ ta postać była potrzebna nam do wątku i nawet rworząc juz KP zauważyłam że stworzony przezemnie Charakter Sama będzie mi odpowiadał.
Ot taka piguła wszystkiego dobrego z odrobiną męskiego żartu.
Jest kilka powodów. Mianowicie
1. -zaliczam się do tej grupy osób które zwą się Team Jacob, ja nie tyle jestem Team Jacob co Team Wolf Pack a nawet Team La Push.
Po drugie: nie przeszkadza mi to że Sam Uley jest odgrywany w filmie przez Chaske Spencera który krótko mówiąc nie jest najpiękniejszy. Very Happy Choć mi się bardzo podoba nawet jak jest stary!
Po trzecie: Postać Sama nie jest szczegółowo przedstawiona w książkach więc mogę dowolnie manipulować jego charakterem a Samuel którego pragnę tu wykreować jest zabawny i dobry ...nie będę wymieniać - taki jak w Kp.
Pozatym uwielbiam Emily, a raczej to co łączy Sama z Emily. Love
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Daniel

Daniel


Postów : 30

Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitimePon Paź 25, 2010 5:09 pm

Daniel jest postacia stworzoną dla Leach, bidulka nie może być wciaż sama!
Pozatym, przyznam się: chciałabym być facetem i jeśli byłabym już mężczyzną,
chciałabym mieć powodzenie - tak jak Danielek.
Pozatym gdybym miala wybrać sobie wygląd to byłby właśnie ten wygląd.
... noo.. może trochę więcej indiański....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kilka słów o Postaci Empty
PisanieTemat: Re: Kilka słów o Postaci   Kilka słów o Postaci I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kilka słów o Postaci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WZORY KART POSTACI

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Off Top :: Rozmówki-
Skocz do: