Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Quileute River

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 15, 2010 4:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 10:23 pm

POCZĄTEK

Spacerowałem a raczej patrolowalem las w koncu zatrzymawszy sie przy rzece.
Nie przemieniając się spowrotem w człowieka, przysiadlem i oparlem czarny łeb o złożone łapy.
Postanowiłem trochę odpocząc.
Szum strumienia byl jak najwspanialsza muzyka.
Uspakajający...
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 1:32 pm

/początek/

Powoli szłam przez las próbując o niczym nie myśleć. Jak na złość jednak w mojej głowie kłebiło się milion myśli i jedna wyprzedzała drugą. Dlaczego zawsze jak chciałam odpocząć to wtedy wszystko powracało? Głupi ma zawsze szczęście? Więc ja jestem mądra i mam pecha? Tak rozmyślając nad stanem swojego umysłu doszłam do strumyka. A tutaj oczywiście zauważyłam Sama Uleya w wilczej postaci. Przeklnęłam pod nosem ale usiadłam na kamieniu. Na ucieczkę było za późno. Zaczęłam patrzeć przed siebie. Zajebiście po prostu. Leah ty to masz naprawdę pecha...
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 4:02 pm

Czując znajomy mi zapach podniosłem łeb i zauważyłem Leah. Szczeknałem krótko by mnie usłuszała a gdy wiedziałem już że mnie widzi schowałem się na chwile za pobliskim drzewem by wyjść zza niego już w ludzkiej postaci. Kiwnąłem głową by do mnie podeszła.
Założyłem ręce opierając się o rozłożysty dąb. Obserwowałem jej kroki.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 4:14 pm

Miałam ochotę jęknąć i uciec gdy Sam szczeknął w moją stronę. Gdy pojawił się w ludzkiej postaci z wielkim ociąganiem wstałam z kamienia. Podeszłam bliżej do niego i oparłam się o pobliskie drzewo.
- Hej - powiedziałam i spojrzałam na Sama. Byłam ciekawa co chce. Niby wszystko mu wybaczyłam, ale i tak czasami bolało. Nie umiałam być przy nim taka jak kiedyś.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 4:28 pm

- Hej. -odpowiedziałem spokojnie. Uśmiechnąłem sie do niej serdecznie lekko podnosząc kąciki ust do góry.
- I co? Ty też przyszłaś tu porozmyślać ? -zapytałem jakby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 4:39 pm

- Tak. Myślałam, że trochę pobędę w samotności i nie będę myśleć, ale widać los mnie nie lubi.
Westchnęłam cicho. Po chwili zrozumiałam, że trochę mogło to dziwnie zabrzmieć. Taa powinnam się ugryźć w jęyk.
- Tzn.Nie chodzi tutaj o ciebie. Raczej o to,że chciałam nie myśleć a w głowie mam mętlik. Zresztą jak zawsze.
W końcu jestem nienormalna. Chyba powinnam się leczyć.
Poprawiłam kosmyki włosów które spadały mi na oczy i spojrzałam na Sama.
- A ty miałeś patrol? Czy po prostu w wilczej postaci wolałeś sobie pobiegać?
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 5:12 pm

Zaśmialem sie lekko.
- Dokładnie. -odpowiedziałem spokojnym tonem.
- Zresztą wiesz że mam z Emily... na pieńku. Czasem niemogę juz wytrzymać w domu. Niby wszystko jest w porządku ale ... eh... zresztą. Nieważne.
Westchnałem ciężko.
- To co? Przejdziemy się? Ja też mam mętlik w głowie. Tylko szum ... szum wody potrafi to jakoś uspokoić.- wyznałem.
- Przyokazji powiesz mi cotam u ciebie... dawno nie rozmawialiśmy.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 6:25 pm

Westchnęłam cicho. Kto by nie wiedział o nim i Emily. W końcu w La Push wszystko szybko się rozchodzi. Przygryzłam wargę. Nawyk z czasów jak byłam z Samem. On lubił moje nawyki a ja jego. Zresztą mi to nie minęło. Lubiłam jego nawyki nawet jeśli przynosiło to ból. Tak jak teraz gdy powiedział o szumie wody.
- Tak wiem - powiedziałam cicho - zawsze szum wody potrafił ci pomóc.
Schowałam dłonie do kieszeni spodni.
- Co u mnie słychać? Żyć nie umierać normalnie. Sue ciągle zaprasza mnie na obiadki do siebie i Charliego. Dalej ma mnie za małą dziewczynkę. Ciągle siedzę sama w domu i nie wiem co ze sobą począć. Chyba gdzieś wyjadę. W miejsce gdzie nikt mnie nie zna i nie wie jaka jestem.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:21 pm

Spojrzałem na nią zdziwiony.
- Co ty pleciesz ? Wyjechać ? -zmarszczyłem brwi zdziwiony.
Utkwiłem wniej wzrok.
No chyba cię pogieło Leah! pomyślałem po krótce.
- Jesli coś jest nie tak dlaczego nie przyszłaś z tym do mnie ? -zapytałem z nutą żalu.
-Przecież już dawno proponowałam ci byś wróciła do naszej sfory. Ale nie o sfore mi chodzi. Powinnaś się ze mną czasem spotkać lub przynajmniej wyjść ze mną na patrol.
Weszliśmy za ścianę lasu.

// Lasy La Push //


Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 9:27 pm

- Sam Ty nic nie rozumiesz? - Spojrzałam na niego uważnie - Ty tego nie rozumiesz? Ja nie mogę tu być. Wyjść z Tobą na patrol?
Zaśmiałam się histerycznie jak zawsze miałam w zwyczaju gdy czułam się zdenerowana.
- To nie jest taki proste jak się wydaje. Nic nie jest proste.
Powiedziałam cicho idąc powoli za nim.

/ Lasy La Push /
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Quileute River Empty
PisanieTemat: Re: Quileute River   Quileute River I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Quileute River
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przystań ( w delcie Quileute River )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: PUSZCZA :: Lasy-
Skocz do: