Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salon

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Simba

Simba


Postów : 120

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 6:12 pm

- Myślałem, że to sen. Wykorzystałaś to... - cofnął się. - Seksu z Tobą nie chcę. Może jednak wrócę do siebie... - dodał lękliwie. Zwalił się z kanapy i cofał do wyjścia raczkiem.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 11:27 pm

- Dobre sobie - parsknęła - Często miewałeś takie sny?
Podniosła go na nogi i popchnęła na kanapę.
-Oglądaj i jedz - wycedziła wciskając mu miskę z chipsami solonymi. - Obiecałam Samowi, że będę Ci towarzyszyć więc obietnicy dotrzymam.
<diaboliczny irbisi uśmiech>
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 11:36 pm

- Ale ja mu nic nie obiecywałem, że będę nawet w pobliżu Ciebie... - jęknął. - Nie tak realistyczne, ale miewałem... - powiedział po chwili zastanowienia i przypominając sobie kiedy to miewał zmazy nocne. - Nie musisz mnie pilnować non stop... - odłożył wciśnięte chipsy - Gdzie jest toaleta? - spytał nagle.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 11:44 pm

- Pierwsze piętro - powiedziała nie spuszczając go z oka - Nawet nie wiesz jak bardzo straszna jest przemiana bez wsparcia drugiej osoby.
A uciekaj idioto. Będę miała święty spokój ty małpiszonie wredny. Tchórz![i]
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 9:49 pm

- Obawiam się, że jeszcze straszliwsza może być w Twojej obecności. - powiedział z przekąsem idąc na górę. Ona miałaby mnie pilnować?!
Jak tylko wlazł na górę, poleciał do okna po drugiej stronie domu i począł uciekać w las w stronę domu.

//Las Forks
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 18, 2010 9:54 pm

Co za matoł
Z westchnieniem zdjęła z siebie koszulę i majtki. Wygimnastykowała się i przemieniła w Irbisa.
Podskakując, z ogonem w górze wyruszyła za Simbą do lasu.


// lasy Forks
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon Black'ów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Madouc
    -
    Skocz do: