Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Salon

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Salon Empty
PisanieTemat: Salon   Salon I_icon_minitimeNie Cze 27, 2010 7:04 pm

Salon Tumblr_kq94anFeKi1qzyzgbo1_500_large
+ malinowa sofa i dwa fotele, stary telewizor
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 5:46 pm

//Samochód Madouc
- No to teraz wyjaw, gdzie mnie wywiozłaś i co zamierzasz... - powiedział głaszcząc i pieszcząc za uchem Madouc. - I dlaczego mnie tutaj przywiozłaś. - dodał.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 5:53 pm

//z auta


Złapała w pysk kasetę z pierwszą częścią Króla Lwa i podreptała do odtwarzacza kaset wideo.
- Miau! - położyła kasetę i skoczyła na pierwsze piętro znikając w jakimś pokoju.
Po kilku minutach wróciła w ludzkiej postaci ubrana w długą koszulę flanelową i majtki.
- Mam przekąski - uśmiechnęła się siadając na kanapie. - No włączaj film, na co czekasz?
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 8:59 pm

Wziął pilota i rozpoczął próby włączenia bajki.
- Gdzie mnie zabrałaś? Czemu się przemieniłaś tam? To twój dom? Przytulnie tu. - mówił siłując się z pilotem. - Wreszcie. - bajka ruszyła. Usiadł na kanapie obok Madouc i zaczął oglądać z rosnącym zafascynowaniem. Co chwila sięgał po przekąski. W pewnym momencie nieświadomy tego, co robi, złapał dziewczynę za rękę, gdy Simba próbował ocknąć przed chwilą stratowanego Mufasę.

[offtop] Very Happy [/offtop]
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 9:47 pm

- Mój - burknęła zdradzając niechętnie gdzie mieszka.
Madouc wielokrotnie już oglądała ten film. Gdy nadszedł smutny fragment filmu również ścisnęła Simbę.
Rozumiała jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 10:00 pm

- Ale dlaczego w bajce jest takie coś? - jęknął widząc śmierć. - Nie spodziewałem się... do końca myślałem, że jednak otworzy oczy... A teraz wygnany został niesłusznie... - mrugnął, bo do oczu napłynęły mu łzy.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 10:12 pm

- Pytaj o to scenarzystę bajek Disneya - mruknęła - Idę zrobić kanapki - poinformowała
Wyszła do kuchni i tak po pół godzinie wróciła z kopcem kanapek.
- Z serem, serkiem, wędliną. Co tylko chcesz - powiedziała stawiając talerz wraz z dwoma butelkami pepsi na stoliku.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 10:24 pm

Wziął bez słowa kanapkę z wędliną.
- Sporo Cię ominęło... Wiesz, że Simba jadł robaki? - skrzywił się. - Niech będzie, że uznam, że zwróciło mi się za tamtą wędlinę z naszego pierwszego spotkania. - uśmiechnął się do Mad.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 10:37 pm

- Jeżeli już mowa o Twojej szynce to była trochę za słona - odparła siadając obok Simby - Kilkukrotnie oglądałam już Króla Lwa. Twoi rodzice musieli to oglądać....skąd niby wpadliby na takie imię dla syna? Masz w ogóle jakieś rodzeństwo?
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 2:11 pm

- Za słona? Pić miałaś gdzie, a Ci nie pasowało. - zaśmiał się. - Nie mam rodzeństwa. Dlaczego pytasz? Ach... Jeśli o to chodzi, to też nie miałem zbytnio z kim się bawić. - uśmiechnął się do niej. W kąciku ust miał kawałek masła.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 2:14 pm

- Jako dziecko musiałeś się z kimś bawić - zauważyła chłodno - Ja w ludzkiej postaci mam się z kim bawić. Jako Irbisica już nie. Wilki reagują na mnie niemal agresywnie, jeżą się jak szczotki. - wzruszyła ramionami - Wybrudziłeś się - sięgnęła palcami do kącików jego ust.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 2:39 pm

- Z tysiącami graczy z całego świata. A tak nie miałem raczej bliskiego kogoś. Musiałbym to zobaczyć. - dodał słysząc o szczotkach. - Pewnie też podkulają przy tym ogony. - zaśmiał się. - Gdzie? - zastygł, gdy do niego sięgnęła.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 2:47 pm

- Tu i tu - wyczyściła go - Nie mów mi, że jesteś wyalienowany. Co te wielkie miasta robią z ludzi - wywróciła oczami. Widocznie ubolewała nad globalizacją i urbanizacją. - Ty też jako wilk nie będziesz za mną przepadał. Zobaczysz. - dodała to jakoś smutno. - Zmienię kasetę - zerwała się z kanapy i usiadła przy magnetowidzie.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 3:06 pm

- A to dlaczego? Jako wilk nie będę sobą? Nie mów, że czeka mnie rozdwojenie jaźni... - jęknął. - Że będę jak wilkołak, co nie pamięta nic z przemiany, albo nie kontroluje w ogóle swojego zachowania... - był tym faktem wielce przerażony. - Mogę zaatakować człowieka wcale tego nie chcąc?
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 3:11 pm

Ech - westchnęła - Masz kontrolę i będziesz wszystko pamiętał. Tyle, że będziesz czuł wszystko jak wilk. Więc jak Ci zawinę ogonem tuż przed nosem to się nastroszysz i stwierdzisz że kto to fee i błe. - wyjaśniła siadając z powrotem na kanapę.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 3:16 pm

- Będę czuł jak wilk? - spytał, gdy napięcie trochę opadło. - Więc będę widział świat czarno biały? - dodał pytanie. - Z czym się wiąże jeszcze wilkołactwo? - spytał zawczasu, by nie zostać zaskoczonym, gdy nadejdzie moment przemiany, w którą wciąż wątpił.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 3:36 pm

- Będziesz widział świat czarno biało i jadł surowe mięso o ile się nie powstrzymasz. Ja rzadko kiedy coś upoluję. Wolę smażone lub gotowane żarcie. A teraz oglądaj - włączyła guzik "on" i film ruszył.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 4:49 pm

Skrzywił się na wieść o surowym mięsie. Zauważył jednak, że mu ślinka pociekła słysząc o nim.
- Ja i jedzenie surowego mięsa? Jeżeli miałbym zjeść mięso surowe, to co stoi na przeszkodzie, bym kogoś nie zaatakował? - spytał niepewnie. - Jak myślisz, kiedy będzie moja przemiana?
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 4:54 pm

- Jako wilk nie będziesz przecież paradował po mieście - powiedziała - Będziesz w lesie. A w lesie są sarny, jelenie etc. Jak będziesz bardzo, bardzo głodny i nie będziesz miał wyboru to zjesz sarnę. Rozumiesz? Nie mam pojęcia kiedy będzie Twoja przemiana.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 5:05 pm

Na wieść o sarnie znowu się skrzywił i tym razem przełknął nadmiar śliny.
- Hmm... późno już. Mogę u Ciebie przenocować? Bo jeszcze sporo do obejrzenia i w ogóle...
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 5:28 pm

Tylko spokojnie, to było nieuniknione
- Jasne - odparła - wystarczy Ci kanapa czy chcesz pokój? - zapytała
Oczy utkwione miała w telewizorze.
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 5:59 pm

- Wystarczy chyba. Nie będzie to dla Ciebie sprawiało kłopotu? - dopytywał się widząc, jak beznamiętnie, a zarazem usilnie wpatruje się w telewizor. Sięgnął po kolejną kanapkę. - Zresztą... Ty już u mnie spałaś. Nawet w moim łóżku... - zauważył.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 6:04 pm

Zmrużyła oczy i na niego spojrzała. Wyglądała drapieżnie. Jak Irbis.
- Do czegoś zmierzasz? - warknęła - Nie myśl sobie, że jak był raz to będzie więcej!
Powrót do góry Go down
Simba

Simba


Postów : 120

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 6:06 pm

- Co? Nie... ja nie ten... Yyy... Do niczego nie zmierzam, źle mnie zrozumiałaś. - zaczął się wzbraniać. - Tamto było jednorazowym gwałtem ze stratą cnoty, nic więcej...
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 6:08 pm

Przybliżyła się do niego tak że ich nosy prawie się stykały.
- Nie zgwałciłam Cię! Nie wzbraniałeś się! - syczała wściekle - Więc jeśli marzy Ci się seks to pomyliłeś adresy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Salon Empty
PisanieTemat: Re: Salon   Salon I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon
» Salon Uley'ów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Madouc
    -
    Skocz do: