Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,

Go down 
+2
Michael Lupin
Sam Uley
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Cze 15, 2010 10:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeNie Lip 11, 2010 11:52 pm

Podjechali pod bar. Silnik zamruczał po raz ostatni, po czym zatrzymał swoje obroty. Michael wysiad z wozu i otworzył drzwi od strony pasażera.
-Madame...
Powiedział cicho, kłaniając się w pas i wskazując wyjście Daimonowi.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:04 am

//Dom Sama

Weszłam do baru. Usiadłam na jednym z wieli miejsc wolnych.. Po chwili podszedł do mnie kelner
-Frytki i cole poproszę-uśmiechnęłam się do niego
Po chwili obie rzeczy znaleźli się przede mną. Odwróciłam wzrok na dwóch mężczyzn nie znałam ich, albo jakoś nie kojarzyłam.
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:11 am

- Ty albo mnie nie zrozumiałeś albo chcesz bym Ci pokazał co myślę o byciu madame. Czy ja do ciężkiej anielki wyglądam jak piękna nieznajoma? - spytał lekko poirytowany. W końcu skąd miał wiedzieć, że brat nie żartuje. A jego nie powinno się wyprowadzać z równowagi. Nie panował jeszcze nad swym darem tak dobrze jakby chciał. Wysiadł jednak z samochodu cały czas patrząc na brata i próbując uspokoić drżenia dłoni.
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:52 am

Z szerokim uśmiechem ruszył do baru. Pchnął lekko drzwi wkroczył raźnym krokiem do budynku. Uśmiechnął się lekko do nieznajomej siedzącej przy barze. Również do niego podszedł, zamawiając dwa duże piwa.
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:58 am

Wszedł do baru za bratem. Wyglądało to jakby ochroniarz wszedł za swoim podopiecznym. Daimon rozejrzał się dookoła i stwierdziwszy, że jest bezpiecznie też do baru podszedł. Usiadł koło brata, wziął piwo spoglądając na nieznajomą. Jednak Daimon miał wrażenie, że ją zna.


Ostatnio zmieniony przez Daimon Lupin dnia Pon Lip 12, 2010 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 10:19 am

Patrzyłam na niego jak zaczarowana, może też go znałam. Ale jakoś nigdy go nie widziałam w La Push, albo byłam za bardzo pochłonięta bieganiem po lesie. Kiedy chłopak spojrzał w moja stronę, szybko odwróciłam wzrok alei tak kącikiem oka, obserwowała go
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 12:24 pm

- Witaj. - powiedział ciepłym barytonem z lekką gardłową chrypką.
- Czy my się przypadkiem nie znamy? Mam wrażenie jakbym cię znał. Nazywam się Daimon a to mój brat Michael. Możemy dotrzymać Ci towarzystwa? - mówił spokojnym tonem a gdy przedstawiał brata wskazał na niego ruchem dłoni. Gesty jaki i sposób mówienia były dziwnie sztywne. Jakby Daimon był mocno usztywniony. Jednak ten styl i sposób mówienie wyniósł z wojska.
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 2:54 pm

Uniósł rękę, wskazując na siebie, gdy brat go przedstawił. Rozsiadł się wygodniej na barowym krześle, pociągając spory łyk zimnego, jasnego piwa. Był kompletnie rozluźniony i spokojny, co rzadko mu się udawało w miejscach publicznych. Wodził leniwie wzrokiem po butelkach na półce przed nim, rozmyślając co wziąć następne: Danielsa, Walkera czy może Picollo.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 8:37 pm

-Witam- uśmiechnęłam się słodko i delikatnym głosem odpowiedziałam im
-Nazywam się Leila, też mam wrażenie że cie znam, ale...-sama nie wiedziałam co powiedzieć-ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć-
Kiedy dwóch mężczyzn usiadło koło nich oparła się o stół.
-Wiec skąd jesteście-spytałam się z ciekawości
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 8:51 pm

Odwiesił się z zamyślenia i spojrzał na dziewczynę.
-Z ciepłego i suchego LA.
Rzekł radosnym tonem.
-Jakoś tutejsze lasy nie napawają mnie optymizmem... niby wszystko fajnie, ale i tak jest mokro...
Jęknął cicho na znak dezaprobaty do tutejszego klimatu. Nawiązał ten temat, gdyż małoblyskotliwie wiedział, że jest wilczycą. Oh... przepraszam. Zmiennokształtną. Oczywiście rezerwat aż roił się od ludzi, a wilkowatych na tym terenie nie było znowu zbyt wielu, ale i tak można było wyczuć "odmieńców". Przynajmniej on to potrafił.
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 11:05 pm

- Miło cię poznać. Ale tu są nasze korzenie. Rodzice pochodzili stąd z La Push. My też czasami tu bawiliśmy swego czasu. - powiedział lakonicznie nie zdradzając za wielu informacji. W końcu taki był nieufny wobec obcych a umiejętności z komandosów za bardzo wbiły mu się w pamięć. [i]Jeśli chcesz o nas się czegoś dowiedzieć to na pewno nie ode mnie. Pociągnął łyk piwa i spojrzał na brata. W końcu wiedział czemu stracił cały swój optymizm.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 12:06 pm

Spojrzałam na braci
-Może jako dzieci bawiliśmy sie i dlatego się jakoś kojarzymy,-zaśmiałam sie
Pewnie tysiąc razy sie zmieniali, i pewnie wogule żaden nie wygląda tak jak wyglądał jako małe dziecko
-Wiec mieszkaliście w LA ,ŁAŁ-powiedziałam zaszokowana
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 12:56 pm

Uśmiechnął się do Niej uroczo.
-Musieliśmy trochę... odpocząć.
Ostatnie słowo było chyba najwłaściwszym. Nie mieli bardziej wyjścia...
Upił kolejny łyk jasnego piwa.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 4:24 pm

//pojawiła się//

Wpadła do baru tanecznym, żywym krokiem. Była uśmiechnięta od ucha do ucha gdy przechodziła przez stoliki. Zauważalne były męskie spojrzenia. Miała na sobie biały top i krótkie kremowe szorty.
- Pepsi z lodem i frytki - zagruchała do barmana.
- To co zwykle Mad?
- Oczywiście- pokazała swoje białe ząbki.
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 4:34 pm

Uniósł nieznacznie brwi, spoglądając na dziewczynę. Madouc, tak? Na boga...
Prychnął rozbawiony i powrócił do sączenia jasnego piwa. Widział doskonale, jak inni faceci, wlepiają w Nią swój wzrok, jednak Jego, Jej uroda nie ruszała. Dziwne, ale prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:31 pm

Spojrzałam na przyjaciółkę i na nowo poznanego chłopaka
-Widzę że chyba znasz moją przyjaciółkę Madouc?-spytałam sie zaciekawieniem
Był chyba jedynym mężczyzną który nie stanął na sam jej widok jak inni, i dzięki temu dostał u mnie plusa
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:38 pm

-Chyba jeszcze nie mieliśmy tej przyjemności, prawda?
Spojrzał na Madouc, z bladym uśmiechem. Miała w sobie coś, co zdecydowanie go od Niej odpychało.
Czekał spokojnie na reakcje, którejś ze stron, nie mając nic ciekawszego do roboty.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:47 pm

( Jestem przy barze ale niech Wam będzie>])

Uśmiechnęła się widząc swoją przyjaciółkę. Podeszła do stolika w sposób przypominający niesfornego kociaka.
Ucałowała Leilę w policzek.
- To tu się skrywasz? Znowu nie wzięłaś telefonu - upomniała przyjaciółkę. Duże, ciemne oczy zwróciły się na mężczyzn towarzyszących Leili.
- Cześć - przywitała się - Można się dosiąść?
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 5:49 pm

(Ależ my przy barze siedzimy... chyba.)

-Proszę, siadaj.
Wstał i podsunął Jej krzesło z sąsiedniego stolika. Krępy mężczyzna przy nim siedzący zaczął się burzyć, więc Michael zgromił go swoim popisowym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Leila

Leila


Postów : 50

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 6:11 pm

Również odwzajemniła buziak w polik
-przepraszam, wiesz zazwyczaj jak biegam po lesie to biorę jak najmniej rzeczy na sobie-puściła do niej oczko
Zresztą kolejny telefon bym zgubiła przy przemianie wilka
-Madouc to jest Daimon i Michael-wskazałam reką na braci
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 10:59 pm

- Tak mieszkaliśmy w LA choć nie wiem czy dla "odpoczynku" czy dla "zwykłej dostępności" do lepszych szkół. Ale i tak "serce" rwało się do tych lasów. - powiedział patrząc na dziewczynę. Gdy otworzyły się drzwi przelotnie spojrzał na wchodzącą Indiankę po czym przeniósł wzrok z powrotem na Laile. Pociągnął spory łyk piwa i po krótkim zamyśleniu powiedział.
- A ty tu mieszkasz od urodzenia? - mówił jak zwykle spokojnie jak zawsze jakby pojawienie się innej dziewczyny nie zrobiło na nim żadnego wrażenia.
Powrót do góry Go down
Madouc

Madouc


Postów : 127

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:14 pm

- Miło mi - powiedziała całkowicie szczerze i zapłaciła barmanowi za zamówienie.
Cieszyła się, że ci dwaj nie ślinili się na jej widok oraz nie czynili lubieżnych propozycji. Ogółem normalni i chwała im za to
przeleciała wzrokiem po mężczyznach. Może do Leili los się uśmiechnie i połączy ją z którymś z nich? Miała taką nadzieję.
Daimona znała z widzenia i plotek. Należał do sfory Black'a.
Powrót do góry Go down
Michael Lupin

Michael Lupin


Postów : 54

Nasze Postacie
Wpojenie::

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:20 pm

Siedział nieco milczący, kończąc kufel wciąż zimnego piwa. Dobry humor go nie opuścił, ale po raz kolejny zamknął się w sobie.
Uśmiechnął się lekko, do zebranych.
-Chce ktoś coś z baru?
Zapytał grzecznie. Właśnie wybierał się po kolejny kufel piwa.
Powrót do góry Go down
Daimon Lupin

Daimon Lupin


Postów : 47

Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:27 pm

- Jak nie masz ochoty niczego zmalować bracie to mi możesz zamówić piwo. Wiesz ty prowadzisz. Ja dziś mam całkowicie wolne. - powiedział wyszczerzywszy białe i równe zęby w uśmiechu. Dopił piwo i postawił pusty kufel na stole. Choć teraz było łatwiej go zdenerwować jeszcze się trzymał i pilnował by nikt go do szału nie doprowadził.
- Mi również miło panią poznać. - powiedział do Madouc obrzucając ją krótkim spojrzeniem. W końcu wilcze zmysły i w tak krótkim czasie zdolne były zarejestrować najdrobniejszy szczegół jej wyglądu. Jednak dziewczyna jakoś go nie pociągała. Ot normalna i dość ładna kobieta ale nic więcej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, Empty
PisanieTemat: Re: Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,   Bar ,, Stary Niedzwiedz ,, I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bar ,, Stary Niedzwiedz ,,
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stary ford Madouc
» Stary Dwór (pustostan)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  • -
    Skocz do: