Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Stara Skała (miejsce spotkań)

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 7:50 pm

- Tak jestem kobietą - roześmiałam się - i dobra pogadam z nią, ale nie wiem po co. Ty jesteś Alfą a nie ja. Nie mam żadnej pozycji. Jestem zwykłą Leą. Ale ok, zrobię to dla ciebie. Ostatni raz.
Spojrzalam na niego unosząc brew do góry. Robić coś dla Sama? A to ci psikus. Nigdy bym nie pomyślała, że na coś takiego się zgodzę.
W koncu dalej mi zależy na nim. Idiotka.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 09, 2010 8:50 pm

-Dziękuję. -odetchnąłem lekko gdy się zgodziła. Miałem szczerą nadzieję że może ona cos wskura. spojrzalem na nia z nutą miłości. Nie musiala mi pomagać, jednak robiła to. Przysługa za przysługę... przyyszło mi do głowy. Chyba będe musiał się jej jakoś odwdzięczyć.
- Przysługa za przysługę. -mruknąłem cicho.
- Odwdzięcze ci się Leah, obiecuje. -uśmiechnałem się serdecznie i podrapałem po karku.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 3:44 pm

- Przysługa za przysługę? - uniosłam brew do gory - i odwdzięczysz mi się? Biorę te slowa na serio i powinieneś się bać,że to powiedzialeś.
Rozesmialam się. Gdy spojrzał na mnie z nutką milości w oczach zapomniałam jak się nazywam. Serce zaczęło mi walić jak szalone.
Uspokój się Lea. To mąż Emily, a w sumie... Walić Emily.
Gdybym tylko wiedziała co zrobić aby Sam znów na mnie tak spojrzal to zrobilabym to.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 10, 2010 5:34 pm

- Serio, Serio! -upewniłem ochoczo poraz kolejny odsłaniając śnieżnobiałe zęby.
Może jeszcze w tej dziewczynie zostało coś ze ''starej lei'. O... tak było lepiej. Wolałem by się śmiała niż smuciła. Nadal lubiłem na nią patrzeć.
- To co? Odprowadzić cię? Bo ja muszę juz isć. Dochodzi 22.
- Grzeczne wilki chodzą wcześnie spać. -zażartowałem.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 8:11 pm

- A ja jestem niegrzeczna - roześmiałam sie wesoło. Taa pojawiała się czasami stara Lea. Ta uśmiechnięta i szcześliwa. Tylko tutaj nie było szczęścia. Spojrzałam w niebo i cicho westchnęłam. Było zbyt milo, żeby to skończyć, ale Sam musi wracać do Emily.
- Jeśli możesz to odprowadź mnie. Bo sama mogę się zgubić.
Zażartowałam. O matko ja żartuję?!
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 8:43 pm

Jak za dawnych czasow, tak własnie będę się czuł odprowadzając ja do domu.
Uśmiech nie zchodził mi z twarzy.Wspomnienia wracały z każdą chwilą spędzoną za starą dobrą Leją.
- No to... chodzmy.
Kiwnąłem głową w stronę ścieżki.

<<// leśne ścieżki //
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 14, 2010 10:18 pm

Uśmiechnęłam się i ruszyłam powoli za nim. Sam cały czas się uśmiechał tak jak wtedy gdy byliśmy razem. W czasami gdy było mówione o nas, że jesteśmy jak papużki nierozłączki a potem bylo buuum.
- Idę już idę.
Wypięłam mu język i ruszyłam w stronę ścieżki

/leśne ścieżki/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Skała (miejsce spotkań)   Stara Skała  (miejsce spotkań) - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Stara Skała (miejsce spotkań)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miejsce Akcji Gry
» Boisko do gry w Bassetball / MIEJSCE BITEW

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: PUSZCZA :: Lasy-
Skocz do: