Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Seth Clearwater

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Seth Clearwater Empty
PisanieTemat: Seth Clearwater   Seth Clearwater I_icon_minitimePią Cze 18, 2010 11:51 pm

1. Imię i nazwisko: Seth Clearwater
2. Wiek: 20
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko gwiazdy): Bella opisuje Setha jako patykowatego dzieciaka podobnego do Jacoba.Wysoki,ciemne włosy,muskularny.Wygląda jak Boo Boo Stewart.
Seth Clearwater Tumblr_kw08iwlC0B1qzye88o1_400
4. Wygląd po przemianie (opis + zdjęcie) :
Futro w kolorze piasku.Nie jest największy ale też nie najmniejszy w sforze.Ma ostre kły i pazury.Oczy sa koloru czarnego.
Seth Clearwater Wolf-Seth-seth-clearwater-3189379-800-640
5. Charakter:Seth to typ człowieka, który wchodzi do pokoju i sprawia, że jesteś szczęśliwy i uśmiechnięty. Jest ciągle zadowolony, to taka dobra dusza
6. Historia:Seth wychował się w La Push,gdy miał 14 lat zmarł mu ojciec i został sam z siostrą i mamą.Potem dowiedział się że jest wilkołakiem i pomógł Edwardowi zabić Ryleya (nie wiem jak to się pisze xd),po całym zdarzeniu zaprzyjaźnił się z Edwardem.Po kilku latach w sforze Jake'a,Seth poszedł do sklepu i tam zobaczył Lily w którą się wpoił.Ze względu na swój charakter trochę za szybko wyjawił jej tajemnicę wilków.Na szczęście Lily jakoś to zniosła,mało tego nawet to zaakceptowała.Dziś jest już jego żoną.
7. Rola w sforze (alfa, beta, członek): Beta ;D
8. Sfora (po ustaleniu z administratorami) : Sfora Jake'a ;D
9. Miejsce zamieszkania: Dom w La Push.
10. Rodzina: Żona Lily,Kuzynka Sammy,Matka Sue,"Ojczym" Charlie,Siostra Leah i Jake który jest dla Setha jak brat.
11. Zainteresowania:Bieganie po lesie z Jake'iem i zabijanie wampirów (niektórych).Spędzanie czasu z Lily,skakanie z klifów i grille na klifach.
12. Przykładowy post[!]:
-Przepraszam bardzo,ale nie tak łatwo dojść przez te niskie futryny z 5 pudłami - powiedziałem gdy tylko przeszedłem próg swojego pokoju.Odstawiłem pudła i podbiegłem do niej.Chwyciłem ją i skoczyłem na łóżko.Leżałem na plecach z LILY na sobie i głośno się śmiałem.
-Zadowolona ? - zapytałem i pocałowałem ją namiętnie


Ostatnio zmieniony przez Seth dnia Sob Cze 19, 2010 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Samantha Clearwater

Samantha Clearwater


Postów : 7

Seth Clearwater Empty
PisanieTemat: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater I_icon_minitimeSob Cze 19, 2010 10:51 am

Wiesz, ze będę marudzić bo krótko, ale niech ci będzie... Tylko jedno mi nie pasuje... Lili jest jego żoną to wiem, ale z jaką Angelą ty wyjeżdżasz w przykładowym poście co???
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Seth Clearwater Empty
PisanieTemat: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater I_icon_minitimeSob Cze 19, 2010 4:06 pm

bo to post z mojego frm,a tam Seth jest z Angelą.JUŻ POPRAWIAM !
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Samantha Clearwater

Samantha Clearwater


Postów : 7

Seth Clearwater Empty
PisanieTemat: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater I_icon_minitimeSob Cze 19, 2010 8:34 pm

No to teraz z czystym sercem AKCEPT :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Seth Clearwater Empty
PisanieTemat: Re: Seth Clearwater   Seth Clearwater I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Seth Clearwater
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Samantha Clearwater
» Leah Clearwater
» Kuchnia Clearwater'ów
» Sypialnia Lei Clearwater
» Kawiarnia Helen Clearwater

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: