Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Leah Clearwater

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Leah Clearwater Empty
PisanieTemat: Leah Clearwater   Leah Clearwater I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 12:06 am

1. Imię i nazwisko: Leah Clearwater

2. Wiek: 25lat

3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko gwiazdy):
Leah jest średniego wzrostu szczupłą długowłosą brunetką. Duże oczy o kolorze czekolady okala wachlarz lekko natuszowanych rzęs. Ma śniadą skórę. Zazwyczaj włosy ma lekko spięte w niedbałą kitkę. Z racji tego, że zawsze ma podwyższoną temperaturę ciała ubiera się przeważnie w top i krótkie spodenki.
Leah Clearwater Julia-jones-20080807062754940-000
Julia Jones

4. Wygląd po przemianie (opis + zdjęcie) :
Z racji tego, że Leah jest dziewczyną wilk w jakiego się zamienia jest mały. Przybiera szarą barwę. Mimo swoich małych rozmiarów jest dosyc szybka. Szybkość i zwinność Lei to zaleta jaką nie pogardziłby żaden ze znanych jej wilkołaków. To dzięki tym cechom będąc jeszcze w sforze zawsze była wysyłana na patrole kiedy inni nie mieli na to czasu.
Leah Clearwater 240px-Canis_lupus_laying

5. Charakter:
Leah do pewnego momentu była jedną z tych rezolutnych, wiecznych optymistek patrzących na świat przez różowe okulary. Jednakże po zerwaniu z Sam’em, nie potrafiła do siebie dojść przez co stała się zwyczajnie… Zgorzkniała. Nie szczędzi sobie ciętych uwag, ani tym bardziej tony ironii, którą przesiąka każdy jej tekst. Natomiast po głębszym poznaniu można stwierdzić, iż stara, dobra Leah kryje się gdzieś w środku i potrzeba jedynie ciepłego serca, by to wszystko z niej wyciągnąć.

6. Historia:
Leah jest córką Harry’ego i Sue Clearwater’ów. Od zawsze mieszkała w La Push. Jeszcze przed tym jak obudziły się w niej instynkty i geny przodków, chodziła z obecnym przywódcą sfory - Sam'em Uley'em, który niestety w procesie wpojenia porzucił ją na rzecz niejakiej Emily, kuzynki Lee, którą gwoli jasności sama zaprosiła do rezerwatu. Złamane serce do teraz nie daje dziewczynie spokoju, jednakże powoli, nieśpiesznie zaczyna się przyzwyczajać – aczkolwiek nie bez wyrzeczeń. Później śmierć na zawał ojca również nie była dla Lei czymś z czym łatwo się pogodzić. Dziewczyna myślała, że to będzie koniec jej problemów, ale to był dopiero początek. Pewnego wieczoru po kolejnej kłotni z Samem zamieniła się w wilka. To był dla niej ostateczny cios. Nigdy nikt nie przypuszczał, że Lea będzie wilkołakiem. Sama dziewczyna nie była z tego zadowolona, bo przez geny odziedziczone po zmarłym ojcu jej marzenia o posiadaniu dzieci legły w gruzach.

7. Rola w sforze (alfa, beta, członek): wolny strzelec, zwykły członek.

8. Sfora (po ustaleniu z administratorami) :

9. Miejsce zamieszkania: ::La Push

10. Rodzina:
Mama Sue, brat Seth i ojczym Charlie. Tata Lei - Harry zmarł kilka lat temu na zawał serca.

11. Zainteresowania:
- Samotne spacery, kiedy nikt nie marudzi jej nad uchem.
- Czasami wieczorami patrzy w niebo. Kiedyś robiła to z Samem teraz sama.
- Słuchanie muzyki. Od zawsze jej słuchała i nigdy to się nie zmieniło.

12. Przykładowy post[!]:
Siedziałam na klifach i patrzyłam przed siebie. Kolejny raz z kolei w mojej głowie pojawiły się wspomnienia związane z Samem. Wspólne wieczory i noce, przez które później miałam problemy z rodzicami, wspólne spacery po plaży. Pocałunki o zmierzchu którymi obdarzał mnie Uley. A potem jego przemiana i to jak wpoił się w moją kuzynkę Emily. Na mojej pojawił się grymas bólu. Od dawna próbowałam się z tym pogodzić i choć w jakimś sensie żyłam dalej nie było łatwo. Masa przepłakanych nocy i do tego jeszcze masa wyrzeczeń, które musiałam sobie ustalić, aby nie być jak wrak człowieka. To cena którą musiałam zapłacić za to aby jakoś dalej żyć. A jednak nie jest idealnie. Niektórzy mają rodzinę, dzieci i są szczęśliwi a inni mają geny po tatusiu i zamieniają się w włochatą kulkę, która hasa po lesie i gania wampiry. Cudowne i zajebiście spieprzone życie Lei Clearwater...
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Leah Clearwater Empty
PisanieTemat: Re: Leah Clearwater   Leah Clearwater I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 11:26 am

AKCEPT!!!
boski post przykładowy
Very Happy
Very Happy
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
 
Leah Clearwater
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Leah
» Samochód Leah
» Samantha Clearwater
» Seth Clearwater
» Kuchnia Clearwater'ów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: